Архів новин за 28.04.2016

Школи та гімназії Полтави показали, чого навчилися протягом цього року

Школи та гімназії Полтави показали, чого навчилися протягом цього року. В палаці дозвілля «Листопад» навчальні заклади продемонстрували свої творчі таланти. За таку наполегливу роботу міська влада виділила 1000 безкоштовних путівок до таборів відпочинку.

28 квітня 2016, 17:35

Соціально-мистецьке свято влаштували для ста полтавських дітей

Соціально-мистецьке свято влаштували і для ста полтавських дітей. З Великоднем, що наближається, волонтери міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вітали пільгові категорії. Запросили на розваги малечу з сімей учасників АТО, вимушених переселенців, дітей з особливими потребами та чорнобильців.

28 квітня 2016, 17:36

На Полтавщині на одну незаконну АЗС стало менше

На Полтавщині на одну незаконну АЗС стало менше. Працівники поліції викрили діяльність заправної станції, яка працювала без відповідних дозвільних документів. Подробиці події – далі у випуску.

28 квітня 2016, 17:39

Екологічні питання розглянули депутати на засіданні профільної комісії обласної ради

Екологічні питання розглянули депутати на засіданні профільної комісії обласної ради. Зокрема йшлося про затвердження Програми охорони довкілля Полтавщини на 2016 рік. Посперечатися довелося обранцям та чиновникам з приводу виділення коштів на ці заходи.

28 квітня 2016, 17:40

Патрульні поліцейські пересіли на велосипеди

Патрульні поліцейські пересіли на велосипеди. Їх копам презентували політики з партії «Рідне місто». 4 двоколісних засоби задіюватимуть для патрулювання Дендропарку, оскільки 130 гектарів площі пішому патрулю осилити досить складно.

28 квітня 2016, 17:43

З 1 травня в Україні зростуть пенсії

З 1 травня в Україні зростуть пенсії. У зв'язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму зросте і розмір мінімальної пенсії. Зокрема обіцяють підвищення пенсії за віком, шахтарям, інвалідам війни, чорнобильцям, ветеранам війни. Загалом додаткові видатки для підвищення виплат складуть близько 18 мільйонів гривень на рік.

28 квітня 2016, 17:49

На одну сім'ю більше

На одну сім'ю більше. П'ятеро полтавських дітей знайшли свою родину. Усі разом вони живуть за містом – у селі Мачухи. Облаштували будинок, висадили городину, а нині перетворюють подвір'я. Півроку тому жінка, яка десятки років пропрацювала в інтернаті, вирішила подарувати кільком своїм вихованцям власну сім'ю. Напередодні Великодня їх провідали представники міської влади і наші журналісти.

28 квітня 2016, 18:13