Архів новин за 26.04.2016

У Полтаві влаштували виставку голубів

У Полтаві влаштували виставку голубів. Традиційно навесні до нашого міста з'їжджаються голубівники з усієї України. Щоправда, окрім цих птахів на ній можна було побачити павичів, цесарок та навіть гігантських кроликів. Крістіна Брігіда – далі.

26 квітня 2016, 15:54

Полтавці видали монументальну книгу про свій чорнобильський подвиг

Полтавці видали монументальну книгу про свій чорнобильський подвиг. Близько року архівознавці опрацьовували різні матеріали, щоб якомога всебічно розповісти про ліквідаторів Полтавської області. Презентували «Книгу слави і пам'яті» напередодні 26 квітня у Краєзнавчому музеї.

26 квітня 2016, 15:56

Керівники Октябрського району Полтави дякували чорнобильцям за відданість і самопожертву

Керівники Октябрського району Полтави дякували чорнобильцям за відданість і самопожертву. У територіальному центрі ліквідаторів запросили на традиційні урочистості. Там вони отримували відзнаки і ділилися спогадами. Про те, що довелося полтавцям розпочати робити вперше 30 років тому, і як вирішували тоді проблему із вимушеними переселенцями – дивіться далі.

26 квітня 2016, 15:57

Ікону, аналогів якій не існує у світі, створили у Полтаві

Ікону, аналогів якій не існує у світі, створили у Полтаві. Вона має назву «Чорнобильський Спас» і стала першою в Україні, виконаною в стилі національного барокко. Представили спис на виставці, присвяченій 30-річчю катастрофи на Чорнобильській АЕС, у духовно-просвітницькому центрі, що при Свято-Успенському соборі. Одними з перших побачити унікальне творіння і поспілкуватися з автором проекту вдалося Інні Безуглій та Іванові Козаченку.

26 квітня 2016, 15:59

26 квітня минає 30 років, як сталася аварія на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС

26 квітня минає 30 років, як сталася аварія на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС. У Полтаві традиційно з такої нагоди влаштували мітинг біля пам'ятника чорнобильцям, а ще – пройшлися хресним ходом із іконою, освяченою напередодні в 30-кілометровій зоні відчуження.

26 квітня 2016, 16:00

У Полтавському районі чоловік вбив свого товариша

У Полтавському районі чоловік вбив свого товариша. За чаркою між ними виникла сварка, яка призвела до нанесення тілесних ушкоджень одному із учасників конфлікту. У справу пішли ніж та бита. Деталі трагічної події – у наступному сюжеті.

26 квітня 2016, 16:01

Полтавська молодь вчилася рятувати потопаючих

Полтавська молодь вчилася рятувати потопаючих. В рамках проекту «Школа волонтерів» навчання провели на річці Ворсклі. Що має бути на кожному пляжі, щоб було менше жертв на воді, – дізналися і наші колеги. 

26 квітня 2016, 16:02

На Полтавщині триває Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

В деяких районах Полтавщини проблеми інфраструктури, будівництва тощо вирішують за допомогою проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Його у нашому регіоні реалізують вже протягом 7 років. Нині вже є певні результати цієї співпраці. Сьогодні на базі Полтавської державної аграрної академії, яка є єдиним в області навчальним закладом, що взаємодіє із цим проектом, відбулося засідання координаційної ради.

26 квітня 2016, 16:04

Сучасні бібліотеки вийшли за рамки простої читальні

Сучасні бібліотеки вийшли за рамки простої читальні. Це культурні осередки, платформи для різних зустрічей та місця, де виховують патріотів. У бібліотеці-філіалі №7 юні читачі днями провели вечір української пісні. Присвятили його усім, хто боронить державну неподільність.

26 квітня 2016, 16:11

Спорткомплекс у Гребінці на Полтавщині потребує допомоги


Спорткомплекс у Гребінці на Полтавщині потребує допомоги. Збудований силами громади, він не може себе утримувати. Закрити жаль – жоден райцентр України не має подібного закладу, змагання, що там проводять, – не тільки обласного, але й державного рівня. Днями там побувала наша знімальна група 

26 квітня 2016, 19:46