Архів новин за 21.04.2016

У музеї-садибі Володимира Короленка влаштували Свято кизилу

Про Володимира Короленка розповідають, що в юності він мріяв стати лісничим, він навіть вчився у Петровсько-Розумоввській лісовій академії, нинішня Тимірязєва. У Полтаву із Петербургу він приїхав у 1900 році, мав змогу і бажання займатися вирощуванням екзотичних рослин. Щодо кущів кизилу, яким виповнюється сотня років, переказують дві версії.

21 квітня 2016, 17:18

Обласна бібліотека почала надавати нові послуги


/Ми відкриваємо цей Пункт європейської інформації саме в бібліотеці, тому що бібліотека - це загальнодоступне місце, це місце спілкування громади.../

21 квітня 2016, 17:21

В аграрній академії визначали найкрасивішу та наймужнішого

В аграрній академії - конкурс «Міс та містер навчально-наукового інституту економіки та бізнесу». На сцену наважилися вийти 12 учасників: по 6 хлопців та дівчат.

21 квітня 2016, 17:43

У Галереї «Jump» відкрилася виставка народного художника України Володимира Колеснікова

Експресивний, загадковий та надзвичайно талановитий художник. Таким пам'ятають рідного Полтаві митця Володимира Колеснікова друзі, колеги та шанувальники його творчості. Таким він є і на цих картинах. Виставка «DANZA» - це експозиція більш ніж двадцяти полотен майстра. О'бєднує їх тема танцю.

21 квітня 2016, 17:44

Ефективне навчання природознавства у школі обговорювали на конференції в інституті післядипломної педагогічної освіти

Знання природи, її законів необхідні для гармонійного розвитку кожної особистості. І саме школі належить місія знайомити підростаюче покоління з ними. Уже 23 роки на Полтавщині існує інноваційна модель освіти сталого розвитку «Довкілля».

21 квітня 2016, 17:49

Одна з полтавських шкіл стане демократичнішою

«Демократична школа - на мою думку це школа, у якій не порушуються права інших, не порушується честь і гідність як учнів так і вчителів, існує учнівське самоврядування».
Хтось мріє про Wi-Fi, хтось про дешеві булочки в буфеті, але роздумами на тему демократії у п'ятій полтавські школі обліплено півстіни. Заклад єдиний у Полтаві виграв у конкурсі і тепер із ним працюватимуть спеціально навчені тренери і допомагатимуть стати демократичнішим.

21 квітня 2016, 17:49

До міського будинку культури підігнали БТРи та принесли стрілецьку зброю

Біля міського будинку культури аншлаг. Старшокласники та учні ПТУ роздивляються військову техніку. Ось ці БТРи перебувають на озброєнні сучасної армії. Зараз можна залізти всередину та відчути себе справжнім солдатом. Поряд - військово-патріотичний клуб «Воїн» демонструє свої вміння. Це дійство відбувається за ініціативи громадської організації учасників АТО та волонтерів «Патріот».

21 квітня 2016, 17:51

У Полтаві жінка «продавала» себе та двох подруг через Інтернет

25-річна мешканка Полтави підшукувала клієнтів для себе та ще двох жінок через Інтернет. В мережі вона розмістила оголошення та пропонувала надання інтимних послуг молодими жінками за грошову винагороду, тобто, займалася звідництвом.

21 квітня 2016, 17:52

На Полтавщині зросла кількість злочинів проти життя та здоров'я людей

Криміногенна ситуація в області залишається напруженою. Найбільше - у Полтаві та Лубенському районі. Збільшилася кількість шахрайств та крадіжок, особливо - викрадення автівок. Водночас, вдвічі менше скоєно згвалтувань, а всі 16 умисних вбивств розкрито. Серед резонасного - викриття групи осіб, яка займалася шахрайством. Співучасником вчинення низки злочинів був правоохоронець.

21 квітня 2016, 17:54

Провідні фахівці галузі охорони здоров'я області з'їхалися на науково-практичний семінар

Близько 200 спеціалістів аптечної та медичної галузей з усієї області разом з правознавцями говорили про удосконалення роботи у сфері охорони здоров'я.

21 квітня 2016, 17:56