Архів новин за 20.04.2016

У Полтаві відбувся черговий конкурс талантів

Співочо-танцювальний колектив із першої школи-інтернату завершує приготування за лаштунками. Вони трішки хвилюються попри те, що до виступів звикли.

20 квітня 2016, 18:07

Через життєву історію художниці Марії Приймаченко полтавцям розповідали про трагедію на Чорнобильській АЕС

Це картини Марії Приймаченко. Вона малювала природу: квіти та дивних звірей. Все життя провела у селі Болотня на Київщині. Навіть аварія на ЧАЕС не змусила її покинути дому. Тепер про неї розповідають молоді. Марина Рибась грає Марію Приймаченко. Готуючись до заходу, перейнялася її життєвою історією.

20 квітня 2016, 18:08

Четвертий рік, як полтавців вчать рятувати життя ближнього

Серцево-легеневу реанімацію, щоправда на несправжніх пацієнтах проводять просто серед неба на Театральній площі. Після майстер-класу за практику беруться перехожі. Студентка Анастасія пробує повторити дії. Зізнається, важко, попри те, що тренери - її старі друзі.

20 квітня 2016, 18:10

У Полтавській аграрній академії влаштували Fashion Week

Цьогорічний тиждень Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Полтавської державної аграрної академії проходить під модним гаслом - тиждень Fashion Week.

20 квітня 2016, 18:14

У Полтаві відбувся фінал проекту «Абітурієнт»

Історія проекту «Абітурієнт - 2016» розпочалася два місяці тому. Його організатори проїхали тисячі кілометрів Полтавської області, аби знайти талановитих студентів. Здібним молодим людям вони пропонували взяти участь у конкурсі, який дає можливість отримувати додаткову стипендію при навчанні в аграрних вишах, а також у подальшому працевлаштуватися у компанії «Кернел», яка є найбільшим у світі виробником і експортером соняшникової олії, провідним виробником і постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки.

20 квітня 2016, 18:17

Двоє братів напали на пенсіонерку у Машівському районі

Того дня 67-річна пенсіонерка зібралася до сусідів купити м'яса, проте на дорозі, яка не віщувала біди, зустріла незнайомців.

20 квітня 2016, 18:19

Футболісти полтавської «Ворскли» задекларували свої доходи за минулий рік

Футболісти з посмішками заходять до залу, вітаються з колегами і одразу переходять до справи. У руках податківців декларації про доходи за минулий рік. Ці документи албанець Арменд Даллку та хорват Младен Бартулович повинні сьогодні заповнити. Говорять: така процедура вже звична для них, оскільки в Україні вони проживають не перший рік.

20 квітня 2016, 18:21

На Полтавщині можуть зникнути села

У центрі уваги депутатів - програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини до 2020 року. Акцент у ній планують поставити на збільшенні доданої вартості в аграрній сфері, підтримці зайнятості сільського населення, поліпшення розвитку села та якості життя у ньому.

20 квітня 2016, 18:22

Шість місяців новий склад обласної ради працює за регламентом попередників

Полтавська обласна рада залишається чи не єдиною в Україні, де депутати сьомого скликання не затвердили нового регламенту.

20 квітня 2016, 18:24

Ідилія для рибалок - полтавець хоче зробити на березі Ворскли штаб рибної кампанії

Олег сидить з вудкою на березі Ворскли. Компанію підтримує батько. Живуть неподалік, на Подолі. У сумі років з 15 стажу рибалки Олег має. Але біда в іншому. Любителі відпочинку зізнаються: частіше доводиться виїздити кудись на ставки за місто.

20 квітня 2016, 18:26