Архів новин за 15.04.2016

Полтавський лікар відкрив свою координату

Він вражає своїм авторським підходом, самобутньою технікою і власним баченням світу. Едуард Трирог - полтавський митець, чиї виставки абсолютно не схожі на інші мистецькі проекти. Він вміє вразити підходом до реалізації своїх ідей, говорять про нього мистецтвознавці.

15 квітня 2016, 18:14

У Полтаві відбувся обласний огляд художньої самодіяльності

У холі обласного центру естетичного виховання розминаються танцівники хореографічного колективу «Променад». Вони приїхали до нашого міста з Миргорода та мають рішучі наміри на цей конкурс.

15 квітня 2016, 18:15

Полтавських студентів з вадами слуху навчили військової гри

Пограти у лазертаг запропонували групі нечуючих студентів із училища імені Бірюзова. Вони майбутні кухарі-кондитери, монтажники, плиточники. У курс справи вводить інструктор із центру «Воїн». Лазертаг - військова гра, прийнятна для будь-якої території та безпечна для учасників.

15 квітня 2016, 18:22

Підрозділи спецпризначенців «Полтава» та «Кременчук» знову відправилися в АТО

Як завжди, автобуси на АТО чекають під головним управлінням нової поліції. Спецпризначенці при формі та озброєнні і в гарному гуморі - попри те, що на сході пробудуть до літа.

15 квітня 2016, 18:24

Більше 10 порушень за півгодини на одному перехресті виявили патрульні

Патрульні заїжджають з вулиці Шевченка. На Куйбишева шукають місце, аби припаркуватися. Підходять до нас у супроводі комбата. Всі разом ознайомлюємося із ситуацією. Порушників видно відразу. Прямо на перехресті жінка продає косметику. Після розмови з патрульною Іриною Моргун - збирає свої речі. Тим часом через дорогу Денис Сідан спілкується з водієм «копійки». Остання припаркована проти руху транспорту.

15 квітня 2016, 18:26

20 тисяч для державного службовця

Ганна Галушка може стати кращим керівником на конкурсі державних службовців. У невеликій кімнаті разом з іншими колегами проходить перший тур Всеукраїнського конкурсу - це тести.

15 квітня 2016, 18:31

Люди скаржаться на роботу Держгеокадастру Полтавщини

Жанна Мирошниченко прийшла на засідання круглого столу, аби поділитися своєю проблемою. Вона хоче відродити господарство у селі Сапожине Полтавського району. 70 корів у жінки вже є. Не вистачає лише 100 гектарів пасавоща. За рік тяганини Жанні вдалося орендувати лише 12 гектарів.

15 квітня 2016, 18:33

Учасникам АТО та сім'ям загиблих на Сході поки обіцяних 10 соток не бачити

Трохи більше трьох років у Полтаві існує Центр надання адміністративних послуг. Скориставшись ним, можна і паспорт оформити, і прописку змінити.

15 квітня 2016, 18:35

Бонусом до квартир у новій шістнадцятиповерхівці полтавцям дісталось кладовище

Кіт Рижик, морська свинка Федя, кішка Монро, Кеша та ще як мінімум півсотні могил. Домашні улюбленці, що жили у місцевих багатоповерхівках, покояться на цих схилах. Окремі могили облаштовані наче точні зменшені копії людського цвинтаря. Є штучні квіти, є висаджена зелень, лампадки, фото, дати і навіть встановлений пам'ятник. Територія трохи заліснена. Але звідси до мирного життя подати рукою: поруч знаходиться дитячий садок. А полтавці, які живуть у новенькій 16-поверхівці, бачити захоронених котів, собак та інших домашніх тварин не хочуть.

15 квітня 2016, 18:37