Архів новин за 12.04.2016

У Полтаві презентували книгу «Нехворощ»

Любов Пономаренко опублікувала вже сьоме видання своїх творів. Після того, як її прозу читали японці, німці, серби та білоруси, полтавська друкарня взялася вперше в області сприяти появі у світ творам члена Національної спілки письменників України та володарки кращої книги 2015 року у номінації «Проза». Повість та оповідання - доробок, що увійшов до нової збірки Любов Пономаренко під назвою «Нехворощ».

12 квітня 2016, 17:24

Поет, музикант, радіожурналіст, ведучий та диякон - Роман Коляда приїхав до Полтави з новою збіркою

Більшість своїх текстів автор так і називає - текстами. Це не вірш, не проза, не верлібр, Роман Коляда сам говорить: якби хтось створив англійську баладу, потім переклав українською - вийшло б щось схоже на те, що він пише. У Полтаві він не вперше, цього разу знайомить шанувальників із новою книгою «Лю-мінор».

12 квітня 2016, 17:26

До Дня космонавтики у Полтаві презентували свої винаходи юні техніки

Модель космічної електростанції, яка працює за допомогою лазера - Ігор Гудзь придумав альтернативу атомним та гідроелектростанціям.

12 квітня 2016, 17:30

У полтавському виші читає лекції американський професор

У Полтавській державній аграрній академії започаткували нову традицію - запрошують читати лекції для студентів англійською мовою. До Полтави приїхав спеціально запрошений професор з Америки Расел Пітман.

12 квітня 2016, 17:37

Бронежилети, що пропускають кулі, віднині зможуть побачити всі бажаючі


/Віталій Запека, фотограф, боєць батальйону «Полтава»
Багато хто починав війну ось з такими пластинами. Це ручна робота. Коваль-майстер якийсь склепав із двох пластиночок. Ось вони розділені. І з цими пластинами інколи йшли воювати. Коли отримали більш надійні бронепластини - випробували ці. Ось, бачите, вони не витримують нічого, крім пострілу з рогатки.))

12 квітня 2016, 17:38

Діти учасників АТО та переселенців влітку поїдуть відпочивати до Великої Британії

Полтава стала одним з міст, що долучилися до Міжнародного проекту «Діти за мир у всьому світі». Він спрямований на підтримку дітей пільгових категорій.

12 квітня 2016, 17:40

Сезон пікніків із багаттями відкрито, а значить - і сезон опіків


/Микола Гриценко, Заслужений лікар України, заввідділенням хірургічного відділення Полтавської міської дитячої лікарні
Мама залишила у великій посудині, найчастіше це виварка або відро, або якийсь тазок, окріп і тут же - бездоглядну дитину. Дитина сідає в таку ємність і часто тільки п'ятки та маківка голови залишається зверху. Таке ми вже проходили./

12 квітня 2016, 17:42

З початку року в екосистемах області вже сталося 70 пожеж

Майже 100 гектарів відкритої місцевості постраждало від пожеж цього року. Здебільшого горіла суха трава та сміття, розповідають в Головному управлінні ДСНС Полтавщини. Причини загорань, розповідає головний рятувальник Володимир Салогуб, залишаються традиційними.

12 квітня 2016, 17:46

80% нових випадків інфікування ВІЛ відбувається статевим шляхом

Полтавщина - одна з семи областей України, де цього року запровадять пілотний проект «Сталість ВІЛ-послуг, який реалізують в нашій країні за підтримки USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

12 квітня 2016, 17:46

Вулиця 23 з'їзду КПРС зникне з мапи Полтави до 21 травня

З початку 90-х у Вакуленцях найдовшу вулицю назвали на честь 23 з'їзду КПРС. З того часу проживає на ній більше 300 людей. Не всім подобалася така назва, проте не скаржилися.

12 квітня 2016, 17:48