Архів новин за 11.04.2016

У Галереї мистецтв виставили дитячі роботи із глини

Шоста виставка гуртків та студій Полтави, які займаються керамікою, відкрилася у залі дитячої творчості Художнього музею імені Миколи Ярошенка. У центрі експозиції - казкові гноми. Їх створили на заннятях у обласному центрі науково-технічної творчості. Гурток кераміки там існує із 2002, дехто із учнів успіхи показує уже буквально з перших занять. Дівчатка, які виліпили деяких із цих гномів, займаються зовсім недавно.

11 квітня 2016, 17:07

У Полтаві відбулася найграндіозніша культурна подія місяця - Poltava.Art.Territory

9 та 10 квітня у нашому місті відбулася наймасштабніша подія місяця - Полтава.Арт.Територі. У рамках P.Art.Ter-у сучаним українським мистецтвом заповнили 2000 метрів квадратних «АРТ-платформи 11».

11 квітня 2016, 17:10

Piano Extremist дав вуличний концерт у Полтаві

Місцеві організатори готуються до приїзду виконавця. Налаштовують апаратуру. Полтавці ж чекають, доки з'явиться піаніст. За півгодини на камуфльованому бусику з номерами «Дніпро-1» виїжджає на площу. Відразу переходять до справи. Встановлюють інструмент.
До Полтави Піано Екстреміста запросив Олександр Коба.

11 квітня 2016, 17:20

У нашому місті відбувся танцювальний конкурс "Кубок Полтавщини"

Кращі бальники з усієї України протягом цього вікенду демонстрували свої вміння на полтавському паркеті. Кілька десятків спортсменів різного віку взяли участь у танцювальному конкурсі "Кубок Полтавщини".

11 квітня 2016, 17:21

Протягом двох останніх субот в Україні проходило пробне ЗНО

Альона перед дверима Педуніверситету чекає початку пробного тестування. У суботу тут здають англійську та географію.

11 квітня 2016, 17:23

Адвокати Геннадія Кернеса просять суд проводити слухання рідше

У залі Київського райсуду слухання провадження за обвинуваченням мера Харкова починається з клопотання. Адвокати Геннадія Кернеса один за одним озвучують необхідність визначення раз і на завжди частоти проведення судових засідань. Для цього до медичних установ написали запити.

11 квітня 2016, 17:26

У Полтаві на реалізацію ідей мешканців з місцевого бюджету виділять до 1,5 млн гривень

Бюджет участі покликаний підтримувати ініціативи мешканців, втілення у життя їхніх ідей щодо розвитку міста. Він активно впроваджується у багатьох країнах світу.

11 квітня 2016, 17:29

На підприємстві «Полтаватеплоенерго» відбувся День відкритих дверей

Цьогорічний День відкритих дверей на підприємстві «Полтаватеплоенерго» розпочали із оглядин найбільшої котельні міста. «Аврора», як її називають у народі, забезпечує теплом третину Полтави.

11 квітня 2016, 17:33

У центрі Полтави отаборилися безпритульні

Найошатніше і найчистіше місце Полтави. Чи то краса краєвидів так сліпить очі, чи що інше - але про те, що просто на схилах тут живуть безпритульні, не знають навіть поліцейські, які цю ділянку патрулюють.

11 квітня 2016, 17:42