Архів новин за квітень 2016 року

Під час демонтажу незаконного кіоску міською владою постраждала родина!

Під час демонтажу незаконного кіоску міською владою постраждала родина! Без даху над головою залишилася сім'я їжачків! Маємо надію, що найближчим часом ці чотирилапі знайдуть собі іншу оселю у Полтаві, яка матиме кращий естетичний вигляд.

1 квітня 2016, 13:47

Центру естетичного виховання учнівської молоді – 20 років

1 квітня виповнюється 20 років центру естетичного виховання учнівської молоді. Заклад, що навчає дітей мистецтву, пережив багато: відбудувався після пожежі та запалив нові зірочки. Святкування там затягнулися на тиждень, окрім творчої програми, гуртківці підготували капсулу для майбутніх поколінь.

1 квітня 2016, 17:07

Полтава стала третім з семи міст-учасників марафону з питань охорони праці

Полтава стала третім з семи міст-учасників марафону з питань охорони праці. Захід, що ініціював профільний журнал «Охорона праці. Пожежна безпека», допомогли провести у Полтавській державній аграрній академії. Останні і надали майданчик, аби зібрати фахівців з усієї області. 

1 квітня 2016, 17:09

«Гумор і Космос» – у музеї космонавтики і авіації виставили карикатури

Смішне у космосі намагалися показати організатори виставки, яку відкрили спеціально до 1 квітня. В музеї космонавтики кажуть: будь-які труднощі не важкі, коли є почуття гумору. 

1 квітня 2016, 17:10

Австрійська виставка бігає за полтавськими карикатуристами

Австрійська виставка бігає за полтавськими карикатуристами. На 16-рік проведення Міжнародної виставки-конкурсу «Карлюка» трапився переломний момент. Її організаторам не доведеться шукати експонати для наступного свята 1 квітня. З віденського музею карикатур фахівці самі напрошуються у гості до Полтави.

1 квітня 2016, 17:11

Юні майстри слова сьогодні отримали премії імені Миколи Гоголя

Юні майстри слова сьогодні отримали премії імені Миколи Гоголя. Щороку у День народження письменника найкращих авторів прозових та поетичних творів відзначають почесними грамотами та грошовими винагородами. Причому, цьогоріч збільшилася як кількість лауреатів, так і саме матеріальне заохочення. Із урочистого вручення премії імені Миколи Гоголя повернулася наша знімальна група.

1 квітня 2016, 17:12

У тренді – зниження

У тренді – зниження. Менше нафти і менше газоконденсату минулоріч видобули з надр Полтавської області. Чиновники і фахівці пояснюють це тим, що не так активно проводиться наразі й розвідка територій. Плюс до всього – проблеми виникають із отриманням дозволів для роботи компаній нафтогазового комплексу.
Як на території Полтавщини збираються збільшувати видобуток – вирішували наприкінці тижня в обласній державній адміністрації.

1 квітня 2016, 17:13

У місті демонтували два кіоски

У місті демонтували 2 кіоски. Тимчасові споруди, говорять в інспекції по контролю за благоустроєм, – незаконні. Окрім цього, вони не слугували окрасою нашого міста. Як сьогодні очищали Полтаву від металевих коробок – бачили Юлія Козіна та Іван Козаченко.

1 квітня 2016, 17:15

Дві полтавки стали кращими на престижному конкурсі у Києві

До Полтави приїхали дві нагороди Відкритого чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування і декорування вій. Відомий у нашому місті перукар, керівник навчального центру сім'ї Каратепе Оксана Каратепе та його випускниця Тетяна Яловець вибороли на цьому змаганні відповідно перше та друге місця. Полтавки виступали у номінації «Full Fashion Look» – «Повний модний образ». Свою частку до командної перемоги також внесли візажист Жанна Крець та дизайнер Неля Васейкіна. Загалом чемпіонат з перукарського мистецтва тривав три дні у Києві. До столиці з'їхалися найкращі стилісти та перукарі з усієї України. Всього – близько 260 учасників. Свої вміння і таланти вони демонстрували у різноманітних номінаціях, як-то весільний макіяж, авторська салонна зачіска, боді-арт, коктейльна зачіска. Причому, нові модні образи майстри створювали не лише для представниць прекрасної статі. Для чоловіків-моделей були окремі номінації: технічні стрижки на коротке волосся, укладки та навіть Hair Tatoo – художній вистриг волосся.

4 квітня 2016, 15:38

У Полтаві презентували монографію, присвячену темі українського «розстріляного відродження»

У Полтаві презентували монографію, присвячену темі українського «розстріляного відродження». Її авторка – доктор філологічних наук Світлана Ленська. У монографії вперше проблеми жанру і стилю цілісно розглядаються у контексті власне української, західноукраїнської та еміграційної малої прози.

4 квітня 2016, 15:42