Архів новин за 9.03.2016

Любителям живого декору нині варто потурбуватися про облаштування своєї ділянки

Любителям живого декору нині варто потурбуватися про облаштування своєї ділянки. В першу чергу це стосується тих, у кого зростають декоративні ялинки, ялівці, туї. Як зробити, аби рослини прижилися на новому місці, дивіться у нашому сюжеті.

9 березня 2016, 17:37

Із 8 Березня полтавок вітали музикою

Із 8 Березня полтавок вітали музикою. Напередодні жіночого свята у місті відбувся концерт муніципального духового оркестру «Полтава». Програму вечора склали найулюбленіші композиції представниць прекрасної статі: українські романси, сучасні твори та класика. Почули їх і наші кореспонденти.

9 березня 2016, 17:38

Полтавці згадали Великого Кобзаря

Полтавці згадали Великого Кобзаря. День народження Тараса Шевченка відзначили сьогодні урочистим покладанням квітів. 202 роки тому 9 березня народився поет, якого нині вважають ідеологом українців та символом незламності народу. 

9 березня 2016, 17:39

На вихідних Прем'єр-міністр України у Полтаві відвідав станцію екстренної медичної допомоги

Після привітання нових патрульних поліцейських Арсеній Яценюк продовжив свій робочий візит на станції екстренної медичної допомоги. Проекти, які запроваджуються нашою областю у цій сфері, голова Уряду назвав дуже серйозним кроком, який потребує такого самого підходу вцілому по Україні.

9 березня 2016, 17:41

Полтава стала 16 містом, у якому запрацювала нова патрульна поліція

Полтава стала 16 містом, у якому запрацювала нова патрульна поліція. Цієї суботи 245 стражів порядку склали присягу на вірність народові України. Їх відібрали з майже 6 тисяч претендентів. Кожен з них обійшов своїми знаннями і вміннями 21 конкурента. Які вони, нові патрульні, – дізнавалися Юлія Козіна та Іван Козаченко.

9 березня 2016, 17:42

Сьогодні у місті прощалися з бійцем Андрієм Ярешком, який загинув у бою поблизу Авдіївки

У середу у Полтаві відбувся ще один похорон. 5 березня, в один день на Сході країни загинули одразу двоє полтавців. Кременчужанин – Володимир Шаповал, автомобіль якого підірвався на міні. А житель Полтави Андрій Ярешко загинув у бою поблизу Авдіївки. З останнім прощалися у середу в Свято-Успенському соборі.

9 березня 2016, 17:50

На 57-му році пішов з життя головний державний ветеринарний інспектор області Сергій Аранчій

Полтавці прощалися з головним державним ветеринарним інспектором області, Заслуженим працівником ветеринарної медицини України Сергієм Аранчієм. Сергій Васильович, який упродовж багатьох років очолював обласне управління ветеринарної медицини, помер 7-го березня, а сьогодні в останню путь його проводжали рідні, колеги, викладачі Полтавської державної аграрної академії, усі, хто знав і поважав покійного.

9 березня 2016, 17:51

У Київській районній раді долучилися до Всеукраїнської хвилі на підтримку Надії Савченко

Долучилися до Всеукраїнської хвилі на підтримку Надії Савченко і в Київській районній раді Полтави. Сьогодні тут провели позачергову сесію. На порядку денному – лише одне питання – звернення до Президента, Прем'єр-міністра та голови Верховної ради. У ньому депутати просять вище керівництво країни вжити негайних заходів з приводу звільнення народного депутата Савченко.

9 березня 2016, 17:53

Понад три сотні полтавців сьогодні зібралися разом, аби провести акцію на підтримку Надії Савченко

Понад три сотні полтавців сьогодні зібралися разом, аби провести акцію на підтримку Надії Савченко. Плакати, гасла та вірші – зброя, за допомогою якої люди і висловлювали свою позицію. Нагадаємо, українську льотчицю Надію Савченко судять в Росії за ніби-то вбивство тамтешніх журналістів. 

9 березня 2016, 17:54