Архів новин за 4.03.2016

19 лютого на Полтавщині зникла 16-річна дівчина

19 лютого на Полтавщині зникла 16-річна дівчина. Людмила Фурсенко залишила навчальний заклад Яхниківської загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району та направлялася додому до батьків в Чорнухинський район. Однак за місцем проживання родичів дівчина не з’явилася, на даний час на зв’язок не виходить та місце перебування її невідоме.
Була одягнена: в куртку чорного кольору, штани спортивного типу сірого кольору, кросівки чорного кольору, без головного убору.
Якщо ви десь бачили цю дівчину чи володієте інформацією про можливе місце її перебування – прохання повідомити на цілодобову безкоштовну лінію «102», до чергової частини Чорнухинського відділення (05340) 5-14-61, 050 635 99 51, або будь-яким іншим зручним способом.

За матеріалами Чорнухинського відділення ГУ НП
в Полтавській області

4 березня 2016, 14:48

Полтавцям відкривають імена художників-аматорів

Відвідувачам духовно-культурного центру Свято-Успенського собору відкривають імена полтавських художників-аматорів. Емілія Кравченко – одна із них. Жінка давно розміняла 8-й десяток, але не лінується опановувати нове. Емілія Володимирівна малює понад 20 років, але ця персональна виставка у неї перша. 

4 березня 2016, 17:46

Ольга Літус представила свої роботи, виконані у техніці флористичної мозаїки

Унікальні роботи, виконані у техніці флористичної мозаїки, представила на виставці у Галереї мистецтв Ольга Літус. У них майстриня використовує звичайні кісточки із фруктів та ягід. Пані Літус першою у світі почала створювати подібні об'ємні панно. Та навіть запатентувала свій винахід. 

4 березня 2016, 17:50

Минулого року на Полтавщині народилися Касандра, Ханума та Тігран

Минулого року на Полтавщині народилися Касандра, Ханума та Тігран. Зокрема, такі імена отримали дівчатка й хлопчики, які з'явилися на світ у 2015-ому. Утім, поряд з цим, відзначають у РАЦСах, не зникає мода і на прості українські імена. Як називали дітей на Полтавщині торік – знає Крістіна Брігіда.

4 березня 2016, 17:53

В Ленінському районі Полтави дітей пільгових категорій вітали з прийдешнім святом

Влаштували привітання із 8 Березня і в Ленінському районі Полтави. На свято запросили дітей пільгових категорій. Для них у подарунок – концерт, іграшки та книжки, а також смачні сюрпризи. Побували на святі і наші кореспонденти.

4 березня 2016, 17:54

Олександр Мамай привітав прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем

Головний чоловік у місті привітав прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем. Напередодні свята, говорить Олександр Мамай, найголовніше – приділяти увагу своїм матерям, дочкам, внучкам, коханим та просто знайомим дівчатам. Однак, приготував і сюрпризи для полтавок. Які – дивіться далі.

4 березня 2016, 18:02

В Полтаві зростає кількість викрадених авто

Викрадачам автівок загрожуватиме позбавлення волі до 5 років. За два місяці в Полтаві викрали 53 машини. Один з таких випадків стався днями по вулиці Калініна, 40. Тут з двору вночі викрали 99-ку. Разом з поліцією автівку шукає і її власник.

4 березня 2016, 18:04

В обласній прокуратурі Полтавщини підбили підсумки роботи за минулий рік

В обласній прокуратурі Полтавщини підбили підсумки роботи за минулий рік. 2015-ий для цього контролюючого органу пройшов під знаком реформування. Торік утворені та укомплектовані 5 місцевих прокуратур. Свою діяльність головним чином останні зосередили на протидії злочинності та корупції.

4 березня 2016, 18:09

Новостворена рада при ОР захищатиме права учасників АТО

8 громадських організацій Полтавщини, які представляють інтереси учасників АТО, підписали угоду з головою обласної ради. Згідно з документом, утворюється Координаційна Рада, яка сприятиме вирішенню проблем, з якими до неї звертатимуться воїни.

4 березня 2016, 18:11

Тотальна відмова

Тотальна відмова: сьогодні на сесії обласної ради депутати вперше прийняли низку рішень щодо відмови Державній службі геології та надр у погодженні отримання підприємствами спеціальних дозволів на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу. Це, як зазначалося, пов'язано з дією постанови Кабміну від 16 грудня 2015 року. Подробиці – у сюжеті.

4 березня 2016, 18:12