Архів новин за 31.03.2016

40 етюдів у жанрі ліричного пейзажу представив Володимир Пащенко

40 етюдів у жанрі ліричного пейзажу представив Володимир Пащенко. На кожну роботу автор витрачає від 1 до 2,5 годин. Природа на картинах майстра не перенасичена кольорами, однак вражає найтоншим нюансуванням. Бачила полотна митця і наша знімальна група.

31 березня 2016, 17:43

У Кременчуцькому районі чоловік напав на пенсіонерку та відібрав в неї... 40 гривень

У Кременчуцькому районі чоловік напав на пенсіонерку та відібрав в неї... 40 гривень. Вночі 78-річна жінка у власному будинку стала жертвою розбійника, який вимагав гроші. Великих статків у бабусі не було, тож зловмиснику довелося застосовувати погрози та фізичну силу.

31 березня 2016, 17:45

Державні і громадські організації, які працюють з «важкими» підлітками, об'єднують свої зусилля

Державні і громадські організації, які працюють з так званими «важкими» підлітками, об'єднують свої зусилля. Сьогодні представники благодійної організації «Світло надії» презентували проект, завдання якого – попередити розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків. Раніше, говорять, з дітьми їм працювати не доводилось.

31 березня 2016, 17:46

Полтавщина – аутсайдер у декомунізації

Пройшло перше засідання робочої групи громадської ініціативи «Твоя вулиця – твоя назва». З такою ідеєю тиждень тому виступив фонд «Полтавська родина», адже до 21 травня у Полтаві, як і у всій країні, мають зникнути комуністичні назви. Про що домовилися провідні історики, архітектори та художники нашого міста – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

31 березня 2016, 17:47

Журналісти під Полтавою садили ліс акацій

Журналісти під Полтавою садили ліс акацій. Традиційно працівники засобів масової інформації долучаються на запрошення лісівників до акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках». Лише на даній ділянці у Розсошенському лісництві цієї весни запланували створити ліс із 25 тисяч дерев. Як воно – садити ліс – спробували Інна Безугла та Євген Чорний.

31 березня 2016, 17:48

БФ «Відродження добра» та компанія «Кернел» шукає молоді таланти серед студентів аграрних коледжів області

Благодійний фонд «Відродження добра» у партнерстві зі світовим аграрним лідером Компанією «Кернел» шукає молоді таланти серед студентів аграрних коледжів Полтавської області. Допомагає зробити це унікальний проект «Абітурієнт», що триває на теренах нашого регіону. Благодійний фонд спільно з «Кернел», Полтавською державною аграрною академією та телевізійною студією «Місто» проводить тестування серед студентів, аби виявити найздібніших серед них. Останні зможуть претендувати на отримання стипендій та подальше працевлаштування у складі найпотужнішої агрокомпанії «Кернел». Днями тестування відбулося в Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії.

31 березня 2016, 17:50

В обласній раді знову говорили про свинокомплекс у селищі Білики Кобеляцького району

На засіданні профільної комісії обласної ради вкотре говорили про свинокомплекс у селищі Білики Кобеляцького району. На підприємстві утримується кілька десятків тисяч свиней, вже кілька років поспіль понад 5 тисяч мешканців Біликів змушені дихати смородом, який поширюється від свинокомплексу. Щоб вирішити проблему, на місце не раз виїжджали представники обласної влади та експерти, які знаються на очисних спорудах. Але питання досі залишається відкритим. 

31 березня 2016, 17:52

Полтавцям незабаром ні з чого буде пекти хліб

Полтавцям незабаром ні з чого буде пекти хліб. Зокрема, житній. Усе через те, що аграрії в області все частіше відмовляються від посіву певних видів культур. Про це під час засідання Громадської ради розповів очільник Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов. Чи можуть місцеві чиновники змінити ситуацію і вплинути ще й на ціну продукції – дивіться далі.

31 березня 2016, 17:54

19 млн.грн. – на покращення інфраструктури та капітальні ремонти об'єктів соціальної сфери

19 мільйонів гривень на покращення інфраструктури та капітальні ремонти об'єктів соціальної сфери. Газовидобувна компанія обіцяє цьогоріч саме таку суму витратити у Полтавській області. Натомість – мають наміри продовжити освоєння свердловин і нових територій. Закріпили співпрацю офіційно в обласній адміністрації підписанням меморандуму. Підприємство, що видобуває 3/4 всього українського газу, називає полтавський регіон важливим для своєї діяльності.

31 березня 2016, 17:55