Архів новин за 29.03.2016

У Полтаві відкрили Школу проектного менеджменту

У Полтаві відкрили Школу проектного менеджменту. Тренери навчатимуть молодь створювати власні проекти та втілювати їх у життя. Курс лекцій та семінарів розрахований на місяць, по закінченню якого учні Школи отримають відповідні сертифікати.

29 березня 2016, 17:31

У Полтаві стартувала Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури

У Полтаві стартувала Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури. Протягом цього тижня юні знавці виконуватимуть творчі та теоретичні завдання з цих шкільних предметів. На урочистому відкритті ювілейної 30-ої олімпіади побували наші журналісти.

29 березня 2016, 17:33

Котелевські правоохоронці затримали викрадачів газоконденсату

Котелевські правоохоронці затримали викрадачів газоконденсату. Трьох чоловіків виявили поблизу місця незаконної врізки у газоконденсатопровід. При них були знаряддя для вчинення врізки: інструменти, шланг, крани. Подробиці – далі у випуску.

29 березня 2016, 17:35

Підвищення ціни на газ вилилося у те, що українці почали випилювати зелені насадження

Підвищення ціни на газ вилилося у те, що українці почали випилювати зелені насадження, зокрема, і вздовж доріг. Згідно із законодавством, ці дерева – на утриманні служби автомобільних доріг. Остання і потерпає від таких незаконних дій. Торік її фахівці повідомили про факти вирубки правоохоронні органи і екологічну інспекцію. Як наслідок, службу визнали винною і нарахували збитків на мільйон грн. Полтавців, які стали свідками такої вирубки у цьому році, просять звертатися до поліції.

29 березня 2016, 17:36

Зарплатня полтавців минулоріч зросла на 19%

Зарплатня полтавців минулоріч зросла на 19%. Щоправда, через девальвацію гривні у реальності вона скоротилася. Але фахівці заспокоюють: така ситуація характерна для всієї України. Як розвивалась економічно і соціально область минулоріч, за даними обласних посадовців, – звітували під час бюджетної комісії в обласній раді.

29 березня 2016, 17:38

Протидіяти торгівлі людьми в Полтавській області будуть міжнародні організації і влада

У Полтаві з'явилися представники Міжнародної організації з міграції. Більше того, вони офіційно взаємодіятимуть з представниками влади, правоохоронцями і громадськими організаціями. Відповідний меморандум про співпрацю у сфері протидії торгівлі людьми підписали у вівторок в обласній адміністрації. Як віднині в області боротимуться з сексуальним рабством і недобросовісними роботодавцями – далі у сюжеті.

29 березня 2016, 17:39

Українці готові користуватися електронними сервісами

Отримання державних послуг в онлайн режимі – практика, яка застосовується у багатьох країнах світу. Вже встигли оцінити переваги електронних сервісів і українці. Кабінет електронних послуг, наприклад, є на сайті Міністерства юстиції, запровадили електронні сервіси і у Центрах надання адміністративних послуг. Громадські організації вирішили з'ясувати, чи готові до такого обслуговування українці.

29 березня 2016, 17:48

Полтаву «pоздерибанили»: дві фракції чотири години блокували прийняття цього рішення

Упродовж 4 годин після відкриття позачергової сесії міської ради депутати не прийняли жодного рішення. Замість роботи присутні у залі демонстрували свої ораторські здібності. Суперечки точилися навколо 4 земельних питань з 57 внесених до порядку денного. Одні називали процес виділення ділянок «дерибаном», інші зауважували на необхідності розвитку нашого міста. Чим закінчилося протистояння – бачили Юлія Козіна та Сергій Сепітий.

29 березня 2016, 18:18