Архів новин за 28.03.2016

«За моє жито мене і бито»

«За моє жито мене і бито» – говорить українське прислів'я. Воно ілюструє ситуацію, яка склалася із громадськими організаціями, що деякий час співпрацювали з інспекцією з питань захисту прав споживачів. Нині ж інспекція звинувачує своїх колишніх партнерів у тому, що, користуючись забороною на проведення перевірок, у 2014-15 роках вони заробляли за рахунок своїх клієнтів – обдурених споживачів. Де правда, а де брехня, – намагалися з'ясувати наші кореспонденти.

28 березня 2016, 17:52

В міському будинку культури відгримів фестиваль-конкурс «Весняний зорепад»

В міському будинку культури відгримів фестиваль-конкурс «Весняний зорепад». Маленькі полтавські зірочки на сцені вражали членів журі та боролися за перемогу у своїй номінації. Вокал, хореографія, циркове мистецтво, розмовний жанр – усе це побачила у виконанні юних талантів і наша знімальна група.

28 березня 2016, 17:55

Молодий полтавський художник презентував урбаністичну виставку

Романтика міста – молодий полтавський художник презентував урбаністичну виставку. Що красивого у лініях високовольтних дротів, залізницях та заводах, розповів нашим журналістам.

28 березня 2016, 17:59

У суботу полтавці мали змогу спостерігати на вулицях нашого міста близько 1000 велосипедистів

У суботу полтавці мали змогу спостерігати на вулицях нашого міста близько 1000 велосипедистів. Любителі двоколісних з різних куточків нашої країни долучилися до такого пробігу та разом подолали близько 10 кілометрів. З деякими з них познайомилися і наші кореспонденти.

28 березня 2016, 18:01

В аграрній академії відбувся День відкритих дверей

У Полтавській державній аграрній академії відбувся День відкритих дверей. Ближче познайомитися із цим навчальним закладом завітали кілька сотень сьогоднішніх школярів, які мріють пов'язати своє життя із ним. Дізнавалися про перспективи, що відкриваються перед студентами аграрки, і наші кореспонденти.

28 березня 2016, 18:04

В облраді вирішували, скільки коштів спрямувати навчальним закладам на реконструкцію

На засіданні комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури вирішували, скільки коштів спрямувати тому чи іншому навчальному закладу на капремонт та реконструкцію. Під час минулої зустрічі члени комісії розподілили на це понад 3,5 млн.грн., ще більш ніж 6 мільйонів залишилися нерозподіленими. Кому дати повну суму, а хто може почекати до наступного року – з'ясовували за участю керівників закладів.

28 березня 2016, 18:06

Лише 10, в кращому випадку – 20% українців, які воювали на Сході, отримали відзнаки

Лише 10, в кращому випадку – 20% українців, які воювали на Сході, отримали відзнаки. Державні та недержавні разом узяті. Приблизний підрахунок озвучують волонтери. Вони ж організували у Полтаві нагородження ще близько 30 бійців, медиків та своїх колег. Бо, говорять, цифра вшанованих надто мала, а подвиги бійців, які подекуди не мають жодної нагороди, просто неймовірна.

28 березня 2016, 18:11

У Лубенському районі сталася смертельна ДТП

У Лубенському районі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення мікроавтобусу та вантажівки загинуло 8 осіб. Ще п'ятеро отримали травми різного ступеню тяжкості. Медичну допомогу їм надали у лубенських лікувальних закладах. 

28 березня 2016, 18:13

«Хто заважає реформам – тих в полосаті форми!»

«Хто заважає реформам – тих в полосаті форми!». Новий робочий тиждень полтавські активісти розпочали з мітингу. Але не «проти», а на підтримку заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе. У понеділок подібні акції прокотилися різними містами країни. Як аргументували свою позицію полтавці, про що мовчали і чим їм не догодив обласний прокурор – дивіться у нашому матеріалі.

28 березня 2016, 18:14

Три свідка – за 3 години

3 свідка – за 3 години. З такою швидкістю сьогодні рухався розгляд кримінального провадження за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців. Нагадаємо, їх звинувачують у викраденні, катуванні та позрозі вбивством учасників Євромайдану, що трапилося 25 січня 2014 року. Як розвивалися події сьогодні – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

28 березня 2016, 18:16