Архів новин за 25.03.2016

У Полтаві пройшов обласний огляд-конкурс театральних колективів

У Полтаві провели фінальну частину обласного огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Браво». У цьогорічному конкурсі взяло участь 32 шкільні театри, але до фіналу потрапили лише 7. Це юні театрали з Полтави, Комсомольська, Лубен, Шишак, Лохвиці, Оржицького і Зіньківського районів.

25 березня 2016, 17:27

У Полтаві презентували проект «Ілюзії»

У Полтаві презентували проект «Ілюзії». Його автором виступили журналіст та поетеса Олена Никифоренко та художник Валерій Войтюк. Результатом їхньої спільної роботи стала однойменна збірка поезій. Презентували проект під музику полтавського гурту JAZZ PARNAS.

25 березня 2016, 17:28

Сімейна сварка у Кременчуці закінчилася суїцидом

Сімейна сварка у Кременчуці закінчилася суїцидом. На самогубство наважився 48-річний чоловік після того, як жорстоко побив свою 50-річну співмешканку. Тепер правоохоронці встановлюють обставини побутових чвар.

25 березня 2016, 17:30

Викладач та студент скоювали крадіжки на Лохвиччині

Викладач та студент скоювали крадіжки на Лохвиччині. Озброєні зловмисники проникали до приміщень магазинів та заволодівали цінностями, що знаходилися там. Під час одного із таких епізодів втекти від поліції їм не вдалося. Подробиці – у наступному матеріалі.

25 березня 2016, 17:31

У місті скорочують єдиний пункт перетримки тварин

Допомоги просять тварини – єдиний в місті пункт перетримки скорочують. Керівництво поставило вимогу волонтерам, які доглядають за безхатніми собаками: до початку квітня зменшити наполовину кількість тварин. Олена Ляшенко – далі.

25 березня 2016, 17:31

В українських селах жінки тихо вмирають від раку

В українських селах жінки тихо вмирають від раку – проблему побачили співвітчизники, які живуть у Сполучених Штатах Америки. І закликають об'єднуватись для боротьби із лихом. Після відвідин столиці «Міс українська діаспора» та засновник Чемпіонату світу зі швидкісного поїдання вареників приїхали до Полтави. Українка, яка родом із Шишак, після виграшу престижного конкурсу витрачає на рідній землі призові гроші на допомогу дітям. А професійний музикант і продюсер анонсує благодійні концерти і переконує губернаторів купити пересувні мамографи, аби апаратура доїхала до жінок у селах і діагностувала їх там.

25 березня 2016, 17:32

Біля 38 школи сьогодні відкрили меморіальну дошку Олександру Мочалову

Біля 38 школи сьогодні відкрили меморіальну дошку Олександру Мочалову. Кавалер ордену «За мужність» третього ступеню, історії про нього звучали на всю Україну. Одна – про самого героя, інша – про його батька. Чоловік зробив неможливе, щоб відшукати сина, якого зарахували у зниклі безвісти. 

25 березня 2016, 17:33

Випускники ПТУ найчастіше стають жертвами торгівлі людьми

Випускники ПТУ найчастіше стають жертвами торгівлі людьми. Такі дані озвучують у благодійній організації «Світло надії». Аби ситуацію змінити, її представники узялися за навчання молоді. Що розповідають – знають наші журналісти.

25 березня 2016, 17:34

Проект «Абітурієнт» крокує Полтавщиною

Проект «Абітурієнт» крокує Полтавщиною. Днями його організатори – благодійний фонд «Відродження добра», компанія «Кернел», Полтавська державна аграрна академія та Телевізійна Студія «Місто» – відвідали Лубенський фінансово-економічний коледж. Близько 80 студентів склали тести, які можуть відкрити для них перспективу отримання додаткових стипендій під час навчання за спеціальністю, а також стажування та працевлаштування в найбільшій агропромисловій Компанії України.

25 березня 2016, 17:35