Архів новин за 23.03.2016

У Полтаві зустрічали птахів

У Полтаві зустрічали птахів. На честь пернатих у нашому місті щороку проводять свято – із конкурсами, дитячими виступами та подарунками для самих винуватців. Серед годівниць та шпаківень, яких наробили цього року, чимало із дизайнерською витівкою.

23 березня 2016, 16:39

Цього сезону саджанці плодових дерев в середньому коштують 50 гривень за штуку

Цього сезону саджанці плодових дерев в середньому можна придбати за 50 гривень за штуку. В місті вже працюють точки, де продають все для оновлення саду. Крім дерев, полтавців цікавлять і кущі різноманітних ягідних рослин. Фахівці ж нагадують: крім покупки нових сортів, варто доглядати і за тими, що вже у вас ростуть.

23 березня 2016, 16:40

У Полтавській області розвивають інклюзивну освіту

У Полтавській області розвивають інклюзивну освіту. На сьогоднішній день таких шкіл, де у звичайних класах навчаються діти з особливими потребами, 80. Аби обговорити проблеми та шляхи впровадження інклюзивної освіти в нашому регіоні, в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти зібралися вчителі, медичні працівники, батьки, представники громадських організацій.

23 березня 2016, 16:41

Одна з найбільших проблем в Україні – відсутність роботи для молоді

Одна з найбільших проблем в Україні – відсутність роботи для молоді. Компанія «Кернел», яка є лідером з виробництва соняшникової олії та експорту сільськогосподарської продукції на міжнародні ринки, робить конкретні кроки для вирішення цієї проблеми. Потужний агрохолдинг спільно з Благодійним фондом «Відродження добра» започаткували проект, учасники якого отримають можливість не лише безкоштовного навчання, а й працевлаштування на сучасних підприємствах «Кернел». Студія «Місто» є інформаційним партнером проекту, тож подробиці – далі у сюжеті.

23 березня 2016, 16:43

У Полтаві затримали трьох іноземців-домушників

У Полтаві затримали трьох іноземців-домушників. Останні якраз намагалися забратися до чужої квартири. Поліцейські вилучили знаряддя вчинення злочину та направили для проведення експертизи.

23 березня 2016, 16:44

Поліція об’єдналася з громадськими організаціями

Поліція об’єдналася з громадськими організаціями. Відтепер вони разом долатимуть наркоманію, торгівлю людьми та проблему насильства. За приклад беруть досвід розвинених країн. Меморандум про співпрацю підписали у присутності преси та представників одного із управління ООН.

23 березня 2016, 16:46

Для дитячого будинку «Любисток» вже зібрали 1820 гривень

1820 гривень вже зібрали для дитячого будинку «Любисток». Таких результатів вдалося досягти за 2 тижні та лише за допомогою соц.мереж. Отримані кошти підуть на закупівлю канцтоварів та спортивного інвентаря для малечі. Ініціатором акції виступив Racing Club Poltava. Вони уже вдячні всім, хто погодився допомогти тим, хто так цього потребує. Та закликають небайдужих долучитися до акції. Все, що необхідно зробити, – переказати кошти на рахунок № 4149 4978 5159 6272 (Дмитро Кустуров) або ж 26 березня принести дитячі речі: одяг, книги, іграшки до ТЦ «Екватор». Зайвим не буде нічого!

23 березня 2016, 17:01

Комунальники та поліція об'єднуються

Комунальники та поліція об'єднуються. Обидві сторони хочуть порядку в місті, обидві знають, чого для цього не вистачає. Як можна працювати разом – говорили за «круглим столом». Озвучили як пропозиції, так і претензії. Олена Ляшенко – далі.

23 березня 2016, 17:37

Обласна рада працює за новим регламентом, не затвердженим на сесії

Полтавська обласна рада залишається чи не єдиною в Україні, де депутати сьомого скликання не затвердили нового регламенту, хоча мали це зробити ще на другій сесії. Про суперечки, які виникли довкола цього питання, – у наступному сюжеті.

23 березня 2016, 17:38

У центрі уваги депутатів на сесії обласної ради – знову проблеми «Полтавафарму»

Сьогодні відбулася п’ята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання. На порядку денному – здебільшого питання, які стосувалися видачі дозволів на видобування нафти і газу, проте в основному депутати говорили не про це. У центрі уваги – знову проблеми «Полтавафарму». З подробицями – Марина Молька.

23 березня 2016, 17:40