Архів новин за 2.03.2016

Майстер-клас від фотографа, макіяж руками професійного візажиста, поради від молодого стиліста

Майстер-клас від фотографа, макіяж руками професійного візажиста, поради від молодого стиліста – у Полтавській обласній бібліотеці весну готові зустрічати у всеозброєнні. До Міжнародного жіночого дня тут влаштували свято краси, стилю та привабливості. Про що мають знати усі модниці в цьому сезоні – розкажуть наші кореспонденти.

2 березня 2016, 17:01

Унікальна полтавська майстриня представила картини на шовку

Оцінка – не головне. Мудрі батьки завжди так заспокоюють своїх дітей. Героїню нашого наступного сюжету «завалили» на вступі до навчального закладу. Та це не завадило їй здійснити головню мрію свого життя. Олена Ляшенко – далі. 

2 березня 2016, 17:14

Меру Полтави загрожує кримінальна відповідальність за саботаж декомунізації

Сьогодні відбулося засідання круглого столу, де обговорили реалізацію основних Законів на Полтавщині. Так обласний центр – один з аутсайдерів на Україні, де провалили процес декомунізації. За це міському голові Олександру Мамаю може загрожувати кримінальна відповідальність.

2 березня 2016, 17:15

Сотня полтавців за 3 місяці стануть сертифікованими волонтерами

Сотня полтавців за 3 місяці стануть сертифікованими волонтерами. Задля цього у нашому місті стартувала спеціальна школа. Теоретична та практична підготовка учасників проекту здійснюватиметься за вісьмома напрямками. Якими – дізнавалася Юлія Козіна.

2 березня 2016, 17:17

4 березня – останній термін реєстрації на ЗНО

Якщо ви до цього часу не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, ризикуєте залишитися без вищої освіти. 4 березня – останній термін реєстрації. Тому фахівці закликають прискоритися і зробити все відповідним чином.

2 березня 2016, 17:18

Поліція Полтавщини та волонтери ініціативи iGov підписали меморандум про співпрацю

Поліція Полтавщини та волонтери ініціативи iGov підписали меморандум про співпрацю. Відтепер мешканці міста та області можуть користуватися першою регіональною послугою «Надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України» за допомогою цього порталу державних послуг.

2 березня 2016, 17:19

Перша весняна ротація в цьому році

Із молитвою, оберегами від дітей та українськими прапорами на Схід вирушив зведений загін правоохоронців Полтави і Кременчука. У зоні антитерористичної операції вони перебуватимуть півтора місяці. Традиційно, кажуть командири, вони стежитимуть за охороною громадського порядку, працюватимуть на блокпостах. Проводжала бійців і наша знімальна група.

2 березня 2016, 17:20

4 місяці міські депутати не могли визначитися, що робити з підписаними електронними петиціями

Близько 80 електронних петицій з листопада минулого року подали полтавці на сайт міської ради. Але протягом 4-х місяців в мерії не могли визначитися, що з ними робити. В першу чергу з тими, що вже зібрали необхідну кількість підписів. Чи будуть втілені в життя пропозиції містян, дивіться далі.

2 березня 2016, 17:22

«Кайдашева сім'я» по-полтавськи: дві сім'ї, які живуть по сусідству, ворогують через землю

Сім'я Сергієнків не може спати спокійно у мирній Полтаві, а все тому, що  серед ночі до їхнього подвір'я вдерлися невідомі, понівечили паркан і погрожували господареві. Наші кореспонденти побували у Сергієнків та бачили наслідки приходу неочікуваних гостей.

2 березня 2016, 17:23