Архів новин за 18.03.2016

Військові – на урок

Військові – на урок. Виховну годину в одній із полтавських шкіл провели бійці батальйону «Полтава». Спецпризначенці розповіли другокласникам, як живуть їх однолітки на Донбасі. Захоплені погляди, зворушливі вірші від дітей та милі подарунки для захисників зафіксувала наша камера.

18 березня 2016, 17:22

В порівнянні з минулим роком на Полтавщині на 1% зменшився рівень захворюваності на туберкульоз

В порівнянні з минулим роком на Полтавщині на 1% зменшився рівень захворюваності на туберкульоз. Про це повідомили в Центрі здоров'я. Тут провели тематичний «круглий стіл», присвячений проблемам хвороби. Київських та полтавських фахівців слухали наші кореспонденти. 

18 березня 2016, 17:23

У Полтаві з'явилася можливість для молоді започаткувати власну справу

У Полтаві з'явилася можливість для молоді започаткувати власну справу. Принаймні, допомогти у цьому можуть в обласному молодіжному центрі. Останні 7 рік тут організовують школу з основ підприємницької діяльності. Як відбувалося її відкриття та чим дивуватимуть цьогоріч – знає Юлія Козіна.

18 березня 2016, 17:24

«КЕРНЕЛ» започаткував унікальний проект з підтримки обдарованої молоді

Провідний агрохолдинг України, компанія «КЕРНЕЛ», яка прагне стати №1 на світовому агроринку, потребує кваліфікованих спеціалістів, і не лише аграріїв, а й інженерів, технологів, фінансистів, менеджерів, економістів та фахівців з ІТ-технологій. Для цього спільно з благодійним фондом «Відродження добра» «КЕРНЕЛ» започаткував унікальний проект з підтримки обдарованої молоді, яка хоче працювати у сфері сільського господарства. У перспективі – безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням та гарантованим кар’єрним зростом.

18 березня 2016, 17:26

На місці колишнього смітника посадили парк

На місці колишнього смітника посадили парк. Громада спільно з лісівниками у селі Куликове Полтавського району облагородили берег річки Коломак. Тут висадили дуби, берези, сосни та липи. А по периметру – декоративні ялівці.

18 березня 2016, 17:28

Будинок розпусти під прикриттям масажного салону

Будинок розпусти під прикриттям масажного салону: у Полтаві поліцейські викрили заклад, де за гроші надавали інтимні послуги. Останній розташовувався на першому поверсі звичайної полтавської п'ятиповерхівки. Поряд із ним – три дитячих майданчики.

18 березня 2016, 17:29

Депутати-обласники продовжують готуватися до сесії

Депутати-обласники продовжують готуватися до сесії, яка відбудеться за кілька тижнів. Цього дня зібралася комісія з питань житлово-комунального господарства. Обговорювали на засіданні діяльність комунальних підприємств та хід виконання деяких обласних програм галузі. Більше про них – у матеріалі наших журналістів.

18 березня 2016, 17:30

Професійне свято в неділю – і для працівників підприємства «Полтаватеплоенерго»

Професійне свято в неділю – і для працівників підприємства «Полтаватеплоенерго». Вони щодня дбають про те, аби полтавці відчували затишок та комфорт у своїй оселі. З нагоди свята тут влаштували урочисті збори.

18 березня 2016, 17:31

У третю неділю березня комунальники відзначають своє професійне свято

Троє працівників галузі житлово-комунального господарства Полтави отримали квартири до свого професійного свята. Сертифікати на них на сцені палацу дозвілля «Листопад» їм вручив міський голова Олександр Мамай.

18 березня 2016, 17:32