Архів новин за 16.03.2016

Полтавських краєзнавців більшає

Полтавських краєзнавців більшає. Цьогоріч на зліт юних активістів музеїв з'їхались вдвічі більше учнів різних навчальних закладів. Вони звітували про свою роботу за рік, що минув, хвалилися досвідом і показували працю творчих майстерень. А ще зібрали незвичайні експонати, які хочуть відправити на Схід України.

16 березня 2016, 16:37

Керівники гуртків радіоаматорів із 7-ми регіонів України з'їхалися до Полтави на семінар

Керівники гуртків радіоаматорів із 7-ми регіонів України з'їхалися до Полтави на семінар. Тема зустрічі – «Основи організації та технічні можливості засобів зв'язку, що використовуються в ході бойових дій». Для гостей влаштували екскурсію 179-м навчально-тренувальним центром військ зв'язку та показали зразки сучасного обладнання.

16 березня 2016, 16:38

Євроклуби приїхали до Полтави за досвідом

Євроклуби приїхали до Полтави за досвідом. Представники шкіл п'яти західних областей зібралися в обласному центрі – для спілкування, налагодження зв'язків і планування співпраці. Чому ця подія стала унікальною для полтавців і як євроклуби допомагають школярам з вибором майбутнього – у нашому наступному матеріалі.

16 березня 2016, 16:40

Торік на матеріальну допомогу малозабезпеченим області спрямували 1 млн. 800 тис.грн.

Торік на матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам області спрямували 1 млн 800 тисяч гривень. Її отримали 1368 осіб. Про такі цифри звітують в обласному Департаменті соціального захисту. Виконання цієї, а також інших програм соціальної сфери розглянула на сьогоднішньому засіданні відповідна комісія обласної ради.

16 березня 2016, 16:41

Данина Європі – в Україні заговорили про насилля

Данина Європі – в Україні заговорили про насилля. Проблема існувала завжди, але до останнього часу її замовчували. Чиновники пояснюють: ідемо в Європу, тож і перейматися повинні тим, що її хвилює. Щоб боротися із насиллям, об'єднуються державні та недержавні організації. Як це відбувається в Полтаві – у сюжеті далі.

16 березня 2016, 16:42

Цінні подарунки – за розвиток села

Цінні подарунки – за розвиток села. Студентів аграрної академії нагородили міжнародні організації. Молодь брала участь у проектах з розвитку сільської громади, працювала над енергозбереженням, створенням ОСББ та кооперативів. 

16 березня 2016, 16:44

Посадкова картопля – по 6 гривень за кілограм, цибуля-сіянка – близько 50

Посадкова картопля – по 6 гривень за кілограм, цибуля-сіянка – близько 50. Такі ціни зараз на ринках на основний посадковий матеріал. Фахівці говорять: зараз саме час зайнятися підготовкою насіння. Які поради дають аграрії, аби отримати кращий врожай, дізнавалася Юлія Іващенко.

16 березня 2016, 16:45

За 8 місяців 800 осіб отримали безкоштовну правову допомогу

З липня минулого року на Полтавщині відкрили 4 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони з'явилися у Полтаві, Кременчуці та Лубнах. Лише до полтавського, що по вулиці Фрунзе, поблизу Центрального ринку, за цей час звернулося більше 800-т осіб. Тут вони безкоштовно отримали правову допомогу у цивільних і адміністративних справах – послуги, за які раніше доводилося платити.

16 березня 2016, 16:46

Їдучи на сімейну сварку, патрульні поліцейські вдягають бронежилет

Їдучи на сімейну сварку, патрульні поліцейські вдягають бронежилет. Таку ж процедуру здебільшого повторюють і при виконанні інших завдань – грабежі, крадіжки, ДТП. Про те, чим займаються поліцейські, на чому їздять та що вже встигли зробити, журналістам сьогодні розповів начальник патрульної поліції Віталій Мельничук.

16 березня 2016, 16:51