Архів новин за 15.03.2016

Страус із зони АТО, який живе у Полтаві, висиджує пташенят

Страус із зони АТО, який живе у Полтаві, висиджує пташенят. Поки «батько» самовіддано доглядає майбутнє потомство, «матусі» гуляють по вольєру та охоче позують на камеру. Незвичну родину відвідала наша знімальна група. 

15 березня 2016, 17:09

Школярі займаються лісовідновленням

Школярі займаються лісовідновленням. Біля села Верхоли Полтавського району учні 1-го ліцею спільно з батьками та лісівниками посадили майже півтора гектара нового дубового лісу. Колективне саджання відбулося в рамках проведення акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках».

15 березня 2016, 17:12

Їх оточує бруд та пил, а стіни спортзалу роз'їдає пліснява

Їх оточує бруд та пил, а стіни спортзалу роз'їдає пліснява. У таких умовах живуть і навчаються діти у Великосорочинській школі-інтернаті. Усе це на власні очі побачили депутати обласної ради, відвідавши навчальний заклад. Іншими своїми враженнями від побаченого вони поділилися на засіданні комісії з питань освіти, науки та культури.

15 березня 2016, 17:14

У багатоповерховому будинку стався вибух газу

У багатоповерховому будинку стався вибух газу. Такою була легенда для проведення уроку в одній із шкіл міста. На відкритому занятті діти відпрацювали сценарій дій у разі виникнення подібної надзвичайної ситуації. 

15 березня 2016, 17:16

Чергова хвиля контрактників роз'їхалася навчальними центрами по всій Україні

Чергова хвиля контрактників роз'їхалася навчальними центрами по всій Україні. Цього разу з Полтавщини туди відправили 110 потенційних кандидатів для служби за контрактом. Після проходження навчання вони потраплять до військової частини, де надалі вже перебуватимуть на постійній основі.

15 березня 2016, 17:18

В обласній адміністрації розповіли, скільки отримують посадовці

«Не дуже густо» – в обласній адміністрації розповіли, скільки отримують посадовці. За рекомендаціями Мінфіну, зобов'язані до 15 березня відзвітувати про всі витрати адміністрації за минулий рік. Цього тижня полтавцям розказали, на що витрачають державні гроші. Про те, як всі полтавські посадовці їздять на єдиному автомобілі та звідки беруть гроші на квіти для жінок, дивіться далі.

15 березня 2016, 17:19

1,5 млн бюджетних гривень зможуть поділити полтавці, яким вже виповнилося 16-ть

Півтора мільйона бюджетних гривень зможуть поділити полтавці, яким вже виповнилося 16-ть. Про це повідомляють у міській раді. Там запевняють: уже дали старт програмі з бюджету участі. І свої ідеї наступного місяця можна принести до їх фахівців. Чи треба обмежувати свої пропозиції і на яку суму можна розраховувати у планах - дивіться далі. 

15 березня 2016, 17:20

Рейдерське захоплення чи зміна власника

Рейдерське захоплення чи зміна власника: працівники «Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів» – проти змін на підприємстві. З жовтня минулого року, говорять незадоволені, змінився власник заводу. Та ні його імені, ні прізвища досі не знають. Однак, це не найбільша проблема. З його приходом, скаржаться, на гірше змінилися і умови праці. Деталі перипетій – у наступному сюжеті.

15 березня 2016, 17:21

3 млн євро витратили на створення колл-центру 102

3 мільйона євро витратили на створення колл-центру 102. Щотижня тут приймають по декілька тисяч дзвінків. І кількість звернень тільки зростає. Центр оснащений телекомунікаційними системами, які забезпечують прийом та обробку дзвінків, візуальне управління і супровід нарядів патрульної поліції, відеоспостереження за роботою операторів та диспетчерів.

15 березня 2016, 17:23