Архів новин за 14.03.2016

Сьогодні почався Великий піст

Сьогодні почався Великий піст. Це найдовший і найсуворіший піст у православній традиції, він триватиме 47 днів і завершиться святом Пасхи. Віряни утримуються від скоромного, у храмах змінюється порядок богослужінь. А предстоятель Української Православної Церкви на час посту попросив виконувати молитовне правило – за припинення війни.

14 березня 2016, 17:13

«Червона рута» розквітла у Полтаві

«Червона рута» розквітла у Полтаві: у нашому місті відбувся відбірковий етап однойменного фестивалю сучасної пісні та популярної музики. 27 років поспіль цей конкурс відкриває нові імена для української естради. Від полтавців на відбірковому етапі надійшло більше 60 заявок на участь у ньому.

14 березня 2016, 17:15

У неділю на Театральній площі полтавців частували млинцями

У неділю на Театральній площі полтавців частували млинцями. Таким чином у місті відзначили Масляну. Це свято триває цілий тиждень, завершується Прощеною неділею і передує Великому посту. Куштували млинці разом з мешканцями міста і наші кореспонденти.

14 березня 2016, 17:16

Працювати в аграрному бізнесі стає престижно

Одна із найперспективніших сфер в Україні – аграрна, тим більше, якщо йдеться про Полтавщину. Підприємства, які працюють на цій ниві, потребують кваліфікованих фахівців, які вміють працювати з обладнанням, а головне – хочуть трудитись на своїй землі. Враховуючи все це, благодійний фонд «Відродження добра» та компанія «КЕРНЕЛ», яка є одним зі світових лідерів агровиробництва, започаткували конкурс з підтримки обдарованої молоді, яка хоче працювати у сфері сільського господарства. У перспективі – безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням та гарантованим кар’єрним зростом. Подробиці – у сюжеті.

14 березня 2016, 17:17

У Полтаві знову судили Кернеса

У Київському районному суді Полтави пройшло чергове засідання у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса. На слуханні продовжили допит свідків обвинувачення. Нагадаємо, Геннадію Кернесу закидають викрадення і тортури учасників Євромайдану. За перебігом суду сьогодні слідкували Юлія Козіна та Антон Старишко.

14 березня 2016, 17:21

У Полтаві активістки з усієї області обговорювали проблеми жіночого лідерства

У Полтаві активістки з усієї області обговорювали проблеми жіночого лідерства. На форум з'їхалося майже 100 учасниць. Вони працюють в різних сферах та галузях, утім твердо переконані – жінки мають достатній потенціал, аби брати активну участь у політичному та соціальному житті.

14 березня 2016, 17:22

Працівники Полтавської «швидкої» скаржаться на велику навантаженість і малу заробітну плату

Працівникам Полтавського обласного центру екстренної медичної допомоги урвався терпець, і вони озвучили свої проблеми на спільному засіданні громадських комісій. За словами медиків, вони не одержують доплат за так звану «розширену зону обслуговування». Замість, як мінімум, 26 машин на лінію виїздить 18-ть, які обслуговують місто і Полтавський район. Як наслідок, через навантаження «швидка» запізнюється на виклики. Марина Молька – далі.

14 березня 2016, 17:23

Полтавщина бере під свою опіку Мар'їнський район на Донеччині

Полтавщина бере під свою опіку Мар'їнський район, що на Донеччині. Днями голова обласної ради Олександр Біленький і заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий зустрілися з керівником Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом ЖебрІвським. Подробиці – у сюжеті.

14 березня 2016, 17:25