Архів новин за 11.03.2016

Галушки та вишиванки, і... ніде помити руки

Галушки та вишиванки, і... ніде помити руки. Харківські експерти розкритикували Полтавщину туристичну. Кажуть: потенціал великий, але не вкладаємо у те, що маємо. А могли б заробляти на туристах не менше Львова. Олена Ляшенко – далі.

11 березня 2016, 17:58

Загальний обсяг надходжень до обласного бюджету за 2015 рік становить майже мільярд гривень

Загальний обсяг надходжень до обласного бюджету за 2015 рік становить майже мільярд гривень. Це на 200 мільйонів більше, ніж за 2014. Такі цифри повідомив громадськості директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка.

11 березня 2016, 18:28

Український парламент – як парасолька для корупціонерів

Український парламент – як парасолька для корупціонерів, вважають ініціатори Антикорупційного форуму, що цього тижня доїхав до Полтави. Наприкінці тижня представники ініційованого губернатором Одещини Міхаїлом Саакашвілі Українського руху за очищення приїхали знайомитись з місцевими активістами. Нинішні депутати Верховної Ради прибули за підтримкою своїх вимог у вигляді підписів. А ще, запевняють ініціатори Форму, не дозволять владі ігнорувати волю народу.

11 березня 2016, 18:30

У Полтаві розпочався двомісячник чистоти і благоустрою

У Полтаві розпочався двомісячник чистоти і благоустрою. На вулиці міста вийшла ціла армія комунальників, сьогодні, наприклад, прибирали залишки піщаної суміші під бордюрами. В поміч людям – спеціалізована техніка міської шляхово-експлуатаційної дільниці та  комунального підприємства «Декоративні культури».

11 березня 2016, 18:31

У Комсомольську в річці знайшли викрадений автомобіль

У Комсомольську в річці знайшли викрадений автомобіль. «Москвич» із гаража місцевого мешканця поцупила група молодиків, яка промишляла крадіжками на території міста. Як вдалося правоохоронцям розшукати викрадене авто – дивіться у наступному сюжеті.

11 березня 2016, 18:33

Вхід до «Сбербанку Росії» залили відром крові

Вхід до «Сбербанку Росії», що знаходиться поблизу Полтавської облдержадміністрації, залили відром крові. Остання, запевняють організатори, свиняча. Акцію влаштували місцеві активісти з метою припинення роботи подібних установ на території Полтавщини і всієї України. Працівники «Сбербанку» швидко змили червоні сліди водою. Правоохоронці говорять, що це вже не перший випадок у Полтаві, однак до поліції із заявами про порушення доки ніхто не звертався.

11 березня 2016, 18:34

Нові патрульні поліцейські за тиждень розбили декілька Toyota Prius

Нові патрульні поліцейські за тиждень розбили декілька Toyota Prius. Така інформація активно шириться соцмережами. Наші журналісти вирішили перевірити цей факт. Перше інтерв'ю з начальником управління патрульної поліції та ексклюзивна екскурсія територією – в матеріалі наших кореспондентів. 

11 березня 2016, 18:35