Архів новин за 10.03.2016

З нагоди Тарасових днів дітей зібрали у театралізовану мандрівку

В обласній бібліотеці для дітей з нагоди Тарасових днів зібрали читачів у театралізовану мандрівку крізь віки. Що це таке, та чи знають сучасні діти Тараса – поцікавилася Олена Ляшенко.

10 березня 2016, 17:26

90 років тому у Полтаві звели пам’ятник Тарасу Шевченку

Шевченківські дні тривають. 10 березня вшановують роковини смерті Кобзаря. У Полтаві пам'ятні дні продовжаться – незабаром відзначатимемо 90 років, як зведений пам’ятник Тарасу Шевченку. З такої нагоди в обласній бібліотеці влаштували зустріч краєзнавців.

10 березня 2016, 17:28

На Полтавщині цього року мають з'явитися опорні школи

На Полтавщині цього року мають з'явитися опорні школи. Поки що, згідно з рекомендацією Кабінету Міністрів, мова йде про один такий навчальний заклад в області, який обиратимуть шляхом конкурсу. Загалом про створення опорних шкіл в Україні, особливості проведення цьогорічного ЗНО, а також новий підхід до викладання предмету «Захист Вітчизни» говорили сьогодні на нараді в інституті післядипломної педагогічної освіти.

10 березня 2016, 17:29

У Полтаві намагаються вирішувати проблеми вимушено переміщених осіб

Фахівці інституту аналітики та адвокації спільно з представниками влади та громадських організацій Полтави намагаються вирішувати проблеми вимушено переміщених осіб. Лише в обласному центрі – понад 8 тисяч переселенців. У багатьох немає житла та роботи, натомість є купа проблем, пов'язаних з облаштуванням на новому місці та оформленням різноманітних документів.

10 березня 2016, 17:31

Світовий банк надасть позику Полтавщині у розмірі 41 млн доларів

Світовий банк надасть позику Полтавщині у розмірі 41 мільйона доларів. Ці кошти використають для впровадження субпроекту з надання послуг хворим на гіпертонію. Ще 4 мільйона доларів виділять з бюджету. Про це на прес-конференції повідомили представники Світового банку та місцеві чиновники.

10 березня 2016, 17:34

У Полтаві нагородили героїчних жінок

У Полтаві нагородили героїчних жінок. Вони на собі виносили поранених в бою, під обстрілами везли необхідне на фронт, забезпечували надійний тил, втрачали синів і чоловіків, проте не здавалися. Хто вони – у нашому наступному матеріалі.

10 березня 2016, 17:35

Військовий госпіталь отримав допомогу з Америки

Військовий госпіталь отримав допомогу з Америки. Тамтешня діаспора назбирала медичного приладдя для України на 350 тисяч доларів. Його розвозять по шпиталях країни. Що дісталося Полтаві – знає Олена Ляшенко.

10 березня 2016, 17:38

Полтавці готові прийняти програму забезпечення атовців житлом

За два тижні Полтавська область може вийти на фініш. Мова – про створення власної програми забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей. В обласній адміністрацїї планують, що найближча сесія 25 березня може затвердити обласну програму. А та, у свою чергу, повинна забезпечити більше 100 полтавських бійців власним житлом за умови сплати половини його вартості. Чому держава може стати цьому на заваді і чому половина атовців не підтримують таку пропозицію – дивіться далі.

10 березня 2016, 17:39