Архів новин за березень 2016 року

У Полтаві київська письменниця і видавець Марина Гримич презентувала дві книги

Одразу дві книги презентувала у Полтавській бібліотеці-філіалі №4 київська письменниця і видавець Марина Гримич. Видання з дивною назвою «Бранзолія» – це подорожні записки, які авторка зробила під час поїздки до Бразилії. Іншу книгу написав її чоловік Ігор Осташ про українського композитора Богдана Веселовського, який емігрував до Канади.

1 березня 2016, 17:16

Із соціально-незахищеними дітками у Полтаві займаються безкоштовно

Із соціально-незахищеними дітками у Полтаві займаються безкоштовно. Англійська, малювання, підготовка до школи та робота із психологом – сучасний світ вимагає від дитини багато. Чи якісні доступні уроки – бачила Олена Ляшенко.

1 березня 2016, 17:18

Крізь терни до зірок

Крізь терни до зірок: 11-річна полтавка Аміна Баккаєва 5-й рік поспіль тренується по 2 години щодня. Днями дівчинка виборола перемогу на Чемпіонаті Європи з тхеквондо у своїй ваговій категорії. З цим досягненням юну Аміну привітали керівники області та пообіцяли фінансову підтримку у підготовці до подальших змагань.

1 березня 2016, 17:23

Тих, хто уже відзначився на передовій, чекає відзнака від народу

Тих, хто уже відзначився на передовій, чекає відзнака від народу. Полтавці долучаються до всеукраїнського руху і допомагають нагородити забутих владою героїв. В рамках недержавного ордену «Народний герой» існує акція – вручення срібних оберегів. Як і для ордену, срібло для їх виготовлення зносить народ, він же визначає достойних. Олена Ляшенко – далі.

1 березня 2016, 17:25

Губернатор розкритикував діяльність обласного військкомату

Губернатор розкритикував діяльність обласного військкомату. Валерій Головко зазначає: військові працюють за принципами минулого століття. Потрібно змінювати підходи. Про це він заявив на нараді щодо популяризації військової служби та відбору кандидатів для служби за контрактом.

1 березня 2016, 17:27

Правоохоронці закликають здати незареєстровану зброю

Правоохоронці закликають здати незареєстровану зброю. Це дозволить уникнути кримінальної відповідальності. Принести зброю до відділів поліції можна в період з 1 березня по 1 квітня.

1 березня 2016, 17:28

На Полтавщині лісосмуги біля полів залишаються нічийними

На Полтавщині лісосмуги біля полів залишаються нічийними. Це питання також порушили під час засідання члени аграрної комісії. Багато років тому лісосмуги не були передані землекористувачам з оформленням відповідних документів, відтак сьогодні виникають проблеми з доглядом за ними.

1 березня 2016, 17:29

Селяни Полтавського району погрожують привести корів під двері Держгеокадастру

Держгеокадастр Полтавщини цілеспрямовано не хоче видавати дозволи на оренду землі для ведення фермерського господарства. З такою проблемою до нас звернулася жінка, яка хоче орендувати сінокос в селі Сапожине Полтавського району. Вже майже рік їй відмовляють з різних причин. 

1 березня 2016, 17:30

Майстер-клас від фотографа, макіяж руками професійного візажиста, поради від молодого стиліста

Майстер-клас від фотографа, макіяж руками професійного візажиста, поради від молодого стиліста – у Полтавській обласній бібліотеці весну готові зустрічати у всеозброєнні. До Міжнародного жіночого дня тут влаштували свято краси, стилю та привабливості. Про що мають знати усі модниці в цьому сезоні – розкажуть наші кореспонденти.

2 березня 2016, 17:01

Унікальна полтавська майстриня представила картини на шовку

Оцінка – не головне. Мудрі батьки завжди так заспокоюють своїх дітей. Героїню нашого наступного сюжету «завалили» на вступі до навчального закладу. Та це не завадило їй здійснити головню мрію свого життя. Олена Ляшенко – далі. 

2 березня 2016, 17:14