Архів новин за 9.02.2016

9 лютого – день, святковий для усіх стоматологів світу

9 лютого – день, святковий для усіх стоматологів світу. Їх професійне свято прийшло із католицьких країн, де вшановують святу Аполонію – покровительницю дантистів. Як святкують, працюють і кого лікують безкоштовно – показали полтавські стоматологи нашим журналістам.

9 лютого 2016, 17:26

Сам-на-сам зі злодієм: 85-річна полтавка відважно протистояла хатньому грабіжнику

85-річна бабуся за допомогою мобільного телефона обвела навколо пальця псевдо-поліцейського. Чоловік, який назвався правоохоронцем, начеб-то робив у її оселі обшук. Та господарку будинку йому не вдалося «провести». Історію про те, як полтавська пенсіонерка не побоялася залишитися сам-на-сам із грабіжником, більше того – змогла його перехитрити – дивіться у наступному сюжеті.

9 лютого 2016, 17:29

За півроку полтавці здали більше півтори тонни кришечок і допомогли одному бійцю

Дилема пластикових кришечок: у соціальних мережах українці активно обговорюють започатковану півроку тому акцію «Збирай кришки на протези для воїнів». Доки велика кількість небайдужих продовжує збирати використані закрутки для пляшок, інші нарікають: українців просто дурять. Адже насправді кришечки не підходять для переробки на протези. Ми вирішили з'ясувати у волонтерів, які зібрали найбільше цього матеріалу, чи виправдалися надії полтавців, і чи отримав хтось із захисників бажану допомогу.

9 лютого 2016, 17:30

23 квітня вся країна вийде на загальний суботник

23 квітня вся країна вийде на загальний суботник. В рамках акції «Зробимо Україну чистою» волонтери планують очистити від сміття і Полтаву. Як і торік, її основними організаторами у нашому місті виступає громадська організація «Еко-Лтава». Про те, як та що будуть прибирати навесні в рамках цієї акції, сьогодні за круглим столом обговорювали передставники громадськості, влади та бізнесу.

9 лютого 2016, 17:32

До Полтави привезли «пасивні будинки»

До Полтави привезли «пасивні будинки». Про них розповідали у вівторок в обласній адміністрації. Таким чином, німецькі партнери розпочали нову фазу проекту з енергоефективності. Полтавців почали навчати ще одного методу термомодернізації будівель. Як це роблять у Німеччині і наскільки вагомий результат дають нові технології – дивіться далі.

9 лютого 2016, 17:33

Одному із тяжко поранених бійців волонтери подарували ортопедичне ліжко

Одному із тяжко поранених бійців волонтери подарували ортопедичне ліжко. Солдат з позивним «Пасічник» отримав 9 уламкових поранень на початку серпня. Його ледь витягли з того світу лікарі, попереду іще – довгий період реабілітації. Познайомилися з хлопцем наші кореспонденти. 

9 лютого 2016, 18:03