Архів новин за 5.02.2016

У Полтаві хворих дітей лікують... тваринами

У Полтаві хворих дітей лікують... тваринами. В одному із реабілітаційних центрів є зоокімната, поведінку малечі у якій коригує психолог. Звідти виходять не просто із покращеним настроєм. Користь анімалотерапії чи лікування тваринами перевіряли Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

5 лютого 2016, 17:33

Полтавець створює безпілотники для українських військових

Полтавець створює безпілотники для українських військових. Аркадій Рогозін і сам неодноразово був на передовій, а тепер на Сході регулярно бувають ним власноруч виготовлені літальні апарати для розвідки. Як захоплення авіацією переросло у допомогу бійцям АТО – дивіться у наступному сюжеті.

5 лютого 2016, 17:39

З навчально-тренувального центру військ зв'язку тікають п'яні армійці

Зі 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку тікають бійці. Все – через несанкціоноване вживання алкоголю. Якщо їх знайдуть, дизертирам доведеться заплатити близько 1200 гривень штрафу або понести покарання у вигляді позбавлення волі. Напередодні чергової хвилі мобілізації військові закликають суспільство не бути байдужим до цієї проблеми: реагувати на позачергову появу армійців поза межами військової частини.

5 лютого 2016, 17:41

Дві смерті – ніхто не покараний

Дві смерті – ніхто не покараний. Мова про жінок, які загинули внаслідок падіння на них снігових брил з дахів будинку в обласному центрі. Сьогодні до комунального підприємства ЖЕО-2, яке б мало забезпечити безперешкодний рух тротуарами, завітали активісти цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава. Вони вимагали роз'яснення, хто б мав чистити проблемні будинку від бурульок, та на якому етапі зараз перебуває розслідування.

5 лютого 2016, 17:42

Не сплатив вчасно за «комуналку» – плати більше

Не сплатив вчасно за «комуналку» – плати більше. Депутати Верховної Ради проголосували за Закон про пеню за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг. Проект підтримали більше половини народних обранців у першому читанні. Це ще не обіцяє запровадження його у дію, однак ми вирішили з'ясувати, чи мають полтавці звичку жити у борг і наскільки вчасно вони сплачують за умови своєї зони комфорту.

5 лютого 2016, 17:44

У Полтаві невдовзі дзвінки на лінії «102» прийматимуть нові фахівці

У Полтаві невдовзі дзвінки на лінії «102» прийматимуть нові фахівці. Кандидати, які пройшли конкурсний відбір на заміщення відповідних посад, вже розпочали навчання. Найближчим часом, кажуть у поліції, оператори стануть до виконання своїх функціональних обов’язків.

5 лютого 2016, 18:57