Архів новин за 4.02.2016

На Полтавщині СБУ затримала одного з лідерів ЛНР

Ввечері 3 лютого 2016 року Служба безпеки України затримала Сергія Корсунського. Він обґрунтовано підозрюється у причетності до терористичної організації «ЛНР» (ст. 258-3 Кримінального кодексу України), повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці речниця СБУ Олена Гітлянська. Співробітники Служби безпеки затримали його на Полтавщині й направили до органів судочинства для проведення слідчих дій. Напередодні Сергія Корсунського, одного з колишніх лідерів «ЛНР», помітили в Києві в місцевому ресторані.
Служба безпеки закликає українців бути пильними та небайдужими до можливих терористичних, сепаратистських чи корупційних проявів, повідомляти будь-яку інформацію, яка стосується загроз національній безпеці країни та її громадян. Існує гаряча лінія спецслужби 0-800-501-482 та електронна пошта callcenter@ssu.gov.ua, яка в цілодобовому режимі опрацьовує повідомлення про злочини або злочинців.

4 лютого 2016, 14:16

Про знану у Парижі, але маловідому в рідному місті полтавку говорили в бібліотеці імені Гончара

Про знану у Парижі, але маловідому в рідному місті полтавку говорили у бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Тітка останнього гетьмана України, меценатка і громадська діячка – монографію про неї презентувала полтавський історик Ірина Петренко.

4 лютого 2016, 17:08

4 лютого у світі відзначають Всесвітній день боротьби з раком

4 лютого у світі відзначають Всесвітній день боротьби з раком. Щороку лише в Україні реєструють 160 тисяч нових випадків онкопатології, до 90-та тисяч пацієнтів щорічно вмирають. День у день боротися з тяжким недугом хворим допомагають працівники Полтавського обласного онкодиспансеру. З ними сьогодні спілкувалися наші кореспонденти.

4 лютого 2016, 17:10

Увага: пневмонія! Чому медики радять побороти паніку і як не довести себе до реанімації

Цьогоріч українців лякають пневмоніями як найстрашнішими наслідками грипу. Але полтавські медики навпаки – протистоять загальній паніці. Вони підтверджують: справді вірусна пневмонія – це основне та грізне ускладення ГРВІ, але його треба вчасно розпізнати, як й будь-яке інше. Як не пропустити ворога – розкажуть далі наші журналісти.

4 лютого 2016, 17:13

Харківські журналісти відзняли низку документальних фільмів про неоголошену війну на Сході

Харківські журналісти, а саме – творча група «Мальва TV», відзняли низку документальних фільмів про неоголошену війну на Сході України. З-поміж них – «Слобожанська місія великого митрополита», «Спасибі, брати Шемети» та чотири серії «Східного фронту». Останню стрічку автор Владислав Проненко презентував в обласній бібліотеці імені Котляревського.

4 лютого 2016, 17:21

Арсенал зброї у власному будинку

Арсенал зброї у власному будинку: на Козельщині чоловік зберігав незареєстровану рушницю, набої різного калібру та патрони до снайперської гвинтівки. Незаконну зброю правоохоронці вилучили.

4 лютого 2016, 17:23

За рік полтавці назбирали більше півтори тонни батарейок

Полтавські еко-активісти зібрали понад півтори тонни відпрацьованих батарейок. Відповідна акція у нашому місті триває більше року. Свої сили на це кинули школярі, студенти, працівники різних установ та організацій. Обертів, яких кампанія «Батарейки, здавайтеся» набрала у Полтаві, не варто збавляти, кажуть волонтери. Адже на кону – екологічний стан міста.

4 лютого 2016, 17:28

Сесія Полтавської міськради: голосували поіменно, заступників міського голови так і не звільнили

Повторне голосування у міській раді за звільнення заступників та розпуск виконкому: все поки що залишається на своїх місцях. Сьогодні депутати вдруге висловлювалися стосовно цього питання. Утім навіть поіменне голосування не дозволило обранцям набрати необхідної кількості голосів для звільнення заступників міського голови та розпуск виконавчого комітету. Як це було – бачили наші кореспонденти.

4 лютого 2016, 17:30