Архів новин за 29.02.2016

В Полтаві пройшов І Всеукраїнський (ХІІ Всекримський) конкурс «Змагаймося за нове життя»

В Полтаві пройшов І Всеукраїнський (ХІІ Всекримський) конкурс «Змагаймося за нове життя», присвячений поетесі Лесі Українці. Подивитися на творче змагання учнівської та студентської молоді завітала і наша знімальна група.

29 лютого 2016, 15:52

Мала проза Лесі Українки на полтавській сцені

Мала проза Лесі Українки на полтавській сцені. Молодіжний аматорський театр «Anastasis» представив містянам виставу «Без надії сподіваюсь». До неї увійшло сім маловідомих прозових творів української письменниці.

29 лютого 2016, 15:53

Юні туристи із Полтави стали першими на змаганнях Кубку України зі спортивного туризму

Юні туристи із Полтави стали першими на змаганнях Кубку України зі спортивного туризму. Донедавна їх проводили у Донецьку, цього року команди з усієї України з'їхалися до нашого міста.

29 лютого 2016, 15:59

«Воїн духу» – у Полтаві відбулася прем’єра вокальної симфонії

«Воїн духу» – у Полтаві відбулася прем’єра вокальної симфонії. На сцені театру Гоголя виступили дует вокальних імпровізацій DUO ZIKR та секстет «Голос вогню». І вперше їх виконання супроводжував Полтавський симфонічний оркестр.

29 лютого 2016, 16:01

Поліція звернула увагу на особливу категорію учасників дорожнього руху

Поліція звернула увагу на особливу категорію учасників дорожнього руху – дітей з вадами слуху. Правоохоронці завітали до Полтавської спеціальної школи-інтернату, аби нагадати школярам, як поводитися на дорозі. З собою поліцейські принесли тематичні подарунки.

29 лютого 2016, 16:02

У Семенівському районі скоїли замах на вбивство

У Семенівському районі скоїли замах на вбивство. Двоє чоловіків не порозумілися за пляшкою горілки. Один із них сокирою вдарив іншого, через що останній у тяжкому стані потрапив до лікарні.

29 лютого 2016, 16:04

Сьогодні відбулося найкоротше засідання у провадженні за обвинуваченням Геннадія Кернеса

Сьогодні відбулося найкоротше засідання у провадженні за обвинуваченням Геннадія Кернеса. Тривало воно у Київському райсуді Полтави щонайбільше 10 хвилин. Причиною того стало погане самопочуття мера Харкова. Подробиці знають Юлія Козіна та Антон Старишко.

29 лютого 2016, 16:05

У Кременчуці розпочала свою роботу патрульна поліція

Патрульна поліція розпочала свою роботу ще в одному місті. Стартували у Кременчуці. Уже суботнього вечора правоохоронці вийшли на своє перше чергування. Як складали присягу та хто ввійшов до лав нової патрульної поліції – дивіться далі.

29 лютого 2016, 16:08

Через АТО у Великобагачанському районі чоловіки бояться служби за контрактом

Прийомом громадян візит голови обласної ради Олександра Біленького до Великобагачанського району не обмежився. Чиновник зустрівся з керівництвом військкомату, побував у місцевій школі та на Білоцерківському підприємстві.

29 лютого 2016, 16:10

Більшість проблем, з якими стикаються мешканці області, можна вирішити на місцях

«Більшість проблем, з якими стикаються мешканці області, можна вирішити на місцях» – такого висновку дійшов голова обласної ради Олександр Біленький під час робочої поїздки до Великобагачанського району. Чиновник поспілкувався з місцевими мешканцями і пообіцяв посприяти у вирішенні їхніх проблем, які часто не розв'язуються роками.

29 лютого 2016, 16:14