Архів новин за 26.02.2016

З Полтави в Литву передали меморіальну дошку Лесі Українки

З Полтави в Литву передали меморіальну дошку Лесі Українки. Це вже третій пам'ятний знак поетесі, який відкриватимуть наші за кордоном. Раніше це були Німеччина та Грузія. Хто вболіває за те, щоб нашу Лесю шанували по всьому світу, – дізнайтеся із наступного сюжету. 

26 лютого 2016, 17:57

За незаконну порубку, пошкодження чи знищення лісових культур – штраф

За незаконну порубку, пошкодження чи знищення лісових культур необхідно буде заплатити штраф. Плюс окремо нарахують збитки, завдані державі. Аби не стати порушником, лісівники закликають купувати дрова на законних точках, а не рубати самостійно. Це, кажуть, обійдеться в рази дешевше.

26 лютого 2016, 17:59

На Полтавщині побили 74-річну жінку та викрали у неї телевізор

На Полтавщині побили 74-річну жінку та викрали у неї телевізор. Грабіж нетверезі зловмисники вчинили у Карлівському районі області. Детальніше про події того дня дивіться у наступному сюжеті.

26 лютого 2016, 18:06

Кременчуцькі рятувальники отримали пожежні автомобілі на пульті керування

Кременчуцькі рятувальники отримали пожежні автомобілі на пульті керування. Такий презент зробило місцеве підприємство, на якому існують об'єкти підвищеної небезпеки. Здебільшого автівки перебуватимуть на виробництві, але за потреби їх залучатимуть до ліквідації надзвичайних ситуацій в самому Кременчуці.

26 лютого 2016, 18:07

Цього року мінімум 80 хворих на мультирезистентний туберкульоз лікуватимуться у соціальному супроводі

Цього року мінімум 80 хворих на мультирезистентний туберкульоз лікуватимуться у соціальному супроводі. Особливості співпраці між лікарями, медсестрами і соцпрацівниками у команді задля підвищення ефективності цього процесу обговорювали сьогодні на спільному семінарі. На ньому і поділилися першим досвідом.

26 лютого 2016, 18:14

Відмова – це також автоматичне погодження

Відмова – це також автоматичне погодження. Виявляється, що рішення обласних депутатів, давати чи не давати землі для видобутку нафтогазу, не мають значення. Усе-одно рішення приймає Держгеокадастр. Саме ця структура надсилає народним обранцям на погодження звернення щодо виділення землі. Але, навіть якщо депутати відмовлять, за новою постановою Кабміну все-одно землі дадуть. У п'ятницю комісія з питань паливно-енергетичного комплексу розглядала чергову партію звернень. Обурені законами, що порушують права громадян, депутати вирішили діяти рішуче.

26 лютого 2016, 18:16

Обсяги виробництва на Полтавщині скоротилися вдвічі

У промисловому комплексі Полтавщини темпи обсягу виробництва, у порівнянні з початком 2015 року, уповільнилися вдвічі. Критична ситуація у промисловості, натомість сільське господарство займає провідні позиції у державі. Про це сьогодні повідомили на засіданні колегії облдержадміністрації.

26 лютого 2016, 18:17

Полтавці мають змогу вступати до Конфедерації вільних профспілок України

Полтавці мають змогу вступати до Конфедерації вільних профспілок України. В регіоні створили обласне відділення цієї організації. Навчати місцевих роботодавців та працівників, як вийти з проблемних ситуацій, будуть фахівці зі Сполучених Штатів.

26 лютого 2016, 18:18

Повернули гроші в регіон, відкривши новий офіс

Повернули гроші в регіон, відкривши новий офіс. Великі платники податків знову обслуговуватимуться у фіскальній службі не в столиці, а в Полтаві. У п'ятницю в обласному центрі відкрили одне з п'яти управлінь по всій Україні. У ньому, пообіцяв особисто голова Державної фіскальної служби, прийматимуть не тільки полтавських бізнесменів. 

26 лютого 2016, 18:28