Архів новин за 25.02.2016

Академічна мобільність – в дії

Академічна мобільність – в дії. Вже в березні студенти Полтавської державної аграрної академії поїдуть на тимчасове навчання до Сумського національного аграрного університету, а їхні сумські однолітки приїдуть до нас в академію. У європейських державах це поширена практика, полтавська молодь вже давно виїздить за кордон на навчання за різними програмами, але в межах України можливості змінювати виш на певний період досі не було. Вона з'явилася тільки тепер. Подробиці – у сюжеті.  

25 лютого 2016, 16:42

Полтавські стоматологи знову збираються в АТО

Полтавські стоматологи знову збираються в АТО. Рік тому вони стали героями всеукраїнських новин, бо були першими дантистами, які побрали відпустки за власний рахунок і не побоялися поїхати лікувати воякам зуби. Ця поїздка буде четвертою. Процес зборів показали нашим кореспондентам.

25 лютого 2016, 16:43

Полтавські претенденти на контрактну службу роз'їхалися в навчальні центри України

Від семи тисяч гривень зарплати обіцяють контрактникам. Але, щоб отримувати ці кошти, необхідно пройти декілька етапів відбору. Майже 100 чоловік з Полтавщини вже пройшли відбори у районних та обласному військкоматі. Залишилося – навчання у спеціальних центрах. Після цього стане відомо, хто з полтавців зможе укласти контракт зі Збройними Силами України.

25 лютого 2016, 16:44

Швейцарські партнери Полтавщини особливу увагу звертають на процес децентралізації в регіоні

Швейцарські партнери Полтавщини особливу увагу звертають на процес децентралізації в регіоні. Наглядовий комітет проекту DESPRO, який сприяє покращенню комунальних послуг, поспілкувався з першими особами регіону та запевнив: якщо об'єднані громади шукатимуть ресурси на місцевому рівні самостійно, то в подальшому вони отримуватимуть підтримку і з боку швейцарських партнерів.

25 лютого 2016, 16:47

Піклування про ВІЛ-позитивних згодом ляже на плечі держави

Роки знадобилися для того, щоб змінити ставлення до ВІЛ-позитивних людей в Україні і налагодити систему, яка дозволила б вчасно діагностувати захворювання та лікувати його. Увесь цей час фінансування надходило не лише від держави, а й від Глобального фонду та донорських організацій. Проте, вже згодом Глобальний фонд припинить надання грошової допомоги, але люди з ВІЛ-позитивним статусом не мають через це постраждати.

25 лютого 2016, 16:59

В обласній бібліотеці – аншлаг

В обласній бібліотеці – аншлаг. На літературно-театральний вечір прийшла неочікувана кількість глядачів. Дійство присвятили 145-й річниці від Дня народження Лесі Українки, зокрема, прозовій творчості письменниці.

25 лютого 2016, 17:06

Міська рада – з секретарем, а мер Полтави – з шістьома заступниками

Міська рада – з секретарем, а мер Полтави – з шістьома заступниками. За такі рішення проголосували сьогодні вже на 5 пленарному засіданні другої сесії, на якій, до речі, вчергове – абсолютна явка депутатів. Здивували полтавців і новою більшістю. 

25 лютого 2016, 18:20