Архів новин за 24.02.2016

Полтавські волонтери збираються разом

Полтавські волонтери збираються разом. Досвід європейських країн демонструє: більшу частину соціальних проблем там вдається вирішувати саме за допомогою волонтерів. Щоб оцінити свої сили, а ще обмінятись досвідом і, можливо, співпрацювати, у Полтаві організували перший форум волонтерів. На нього зібрались і школярі, і навіть ветерани. Кому і як вони допомагають, спираючись на власні сили, – дивіться далі.

24 лютого 2016, 17:02

Полтавці взялися забезпечувати обладнанням дитячу реанімацію

Полтавці взялися забезпечувати обладнанням дитячу реанімацію. У середу волонтери благодійного фонду «Серце до серця» підсумували свою роботу у минулому році і традиційно передали міській дитячій лікарні обновки. Купили їх за кошти, зібрані волонтерами серед небайдужих полтавців. Нині сума вийшла невелика – понад 26 тисяч гривень, але лікарі радіють: за останні 5 років вони взагалі перестали отримувати централізовано обладнання. Тепер же, говорять фахівці дитячої реанімації, є надія на оновлення.

24 лютого 2016, 17:04

За неофіційне працевлаштування особи підприємця можуть оштрафувати на 42 тисячі гривень

Податківці виходять в рейди. Фіскальники полюють на підприємців, які виплачують своїм підлеглим зарплату в «конверті». Спільно з Управлінням Держпраці фіскальна служба Полтавщини провела перевірки на 11 торгових об'єктах.

24 лютого 2016, 17:06

Відчайдухи й досі продовжують на річках ловити рибу

Відчайдухи й досі продовжують на річках ловити рибу. Чоловіки не зважають на погодні умови та мінімальну товщину криги. Рятувальники вирішили не чекати чергового нещасного випадку, а пішли до рибалок, аби пепередити про потенційну небезпеку.

24 лютого 2016, 17:08

Агенти Путіна – при владі

Агенти Путіна – при владі. Активісти незадоволені тим, як проходить очищення влади. У бездіяльності звинувачують також громадськість. Як і хто уникає люстрації – розповіли журналістам на прес-конференції.

24 лютого 2016, 17:09

В Україні с/г виробників кредитують... під майбутній урожай

В Україні запроваджують новий інструмент кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу такого специфічного об'єкту, як майбутній урожай. Полтавщина почала запроваджувати пілотний проект першою. Програму презентували ще восени 2014-го, відтоді вдалося досягти певних результатів: було оформлено 10 розписок майже на 40 млн.грн. Подробиці – у сюжеті.

24 лютого 2016, 17:10

«Полтававодоканал» став учасником бенчмаркінгу в Україні

Вісім водоканалів України, в тому числі – і «Полтававодоканал», стали учасниками європейського проекту оцінки виробничого процесу. Окрім вітчизняних, долучилися і підприємства країн Європи, а також Америки і Японії. Тож нині, коли є результати, у працівників «Полтававодоканалу» з'явилася можливість порівняти ефективність своєї роботи. 

24 лютого 2016, 17:12

Поліція знайшла п'ятьох молодиків, які вчинили масову бійку у Лубнах

Поліція знайшла п'ятьох молодиків, які вчинили масову бійку у Лубнах. Нагадаємо, трапилася вона 27 січня в одному з кафе міста за участі 15-20 чоловіків. Всі затримані – віком від 22 до 26 років. Подробиці тієї не спокійної ночі – далі у сюжеті.

24 лютого 2016, 17:13

Сьогодні під стіни обласної прокуратури принесли шини

Сьогодні під стіни обласної прокуратури принесли шини. У такий спосіб представники національно-визвольного руху «Правий сектор» та цивільного корпусу «АЗОВ» продемонстрували незадоволення роботою правоохоронців. Яке саме кримінальне провадження стало приводом для проведення такої акції – дізнавалася Юлія Козіна.

24 лютого 2016, 17:15