Архів новин за 23.02.2016

У Полтаві змагалися десантники

У Полтаві змагалися десантники. В пам'ять загиблих в Афганістані полтавців, солдатів «повітряних» військ Сергія Коротуна і Олега Срібного уже другий рік проводять змагання серед юних десантників. Цього разу в них взяли участь 3 клуби.

23 лютого 2016, 16:44

Поліція застала кременчужанина, коли той зливав бензин з «МАНу»

Поліція застала кременчужанина, коли той зливав бензин з «МАНу». Зловмисник, побачивши правоохоронців, одразу почав тікати з місця події. Чим закінчилася погоня – дивіться у наступному сюжеті.

23 лютого 2016, 16:47

У Полтаві старшокласники з області змагалися в інтелектуальній грі «Дебати»

Старшокласники області сьогодні випробовували гостроту свого розуму. Робили це за допомогою інтелектуальної гри «Дебати-2016». Чим відрізнялися вже традиційні змагання цього року – дізнавалися Юлія Козіна та Євген Чорний.

23 лютого 2016, 16:48

47% постраждалих від торгівлі людьми – випускники ПТУ

47% постраждалих від торгівлі людьми – випускники професійно-технічних навчальних закладів. Принаймні, за даними Міжнародної організації з міграції. Щоб зменшити цю кількість, за підтримки даної організації у Полтаві фахівці благодійної установи «Світло надії» проводять тренінги для молоді. Як не потрапити на гачок до псевдороботодавців, разом із учнями ПТУ слухали і наші кореспонденти. 

23 лютого 2016, 16:50

Громадські організації вказали медикам на проблеми в лікуванні хронічних хвороб

Громадські організації вказали медикам на проблеми в лікуванні хронічних хвороб. І надали рекомендації – як зробити лікування цукрового діабету, ниркової недостатності та онкології доступнішим. 

23 лютого 2016, 16:51

Сьогодні святкує ювілей легенда полтавського футболу Юрій Мармач

Сьогодні святкує ювілей боєць по життю та на полі, як його називають близькі – легенда полтавського футболу Юрій Мармач. Друзі привітали майстра по-спортивному: тематичними подарунками та футбольним турніром – ветерани проти молодих.

23 лютого 2016, 17:04

Від придбання «Газелі» для сміттєвих баків – до ремонту у клубі

Від придбання «Газелі» для сміттєвих баків – до ремонту у клубі. В обласній раді роздали гроші переможцям конкурсу. Вони мають піти на реалізацію 34 проектів для поліпшення інфраструктури та енергозберігаючі технології. Хто, стільки і на що отримав – бачили наші журналісти.

23 лютого 2016, 17:06

Полтавська обласна рада переходить на систему електронних закупівель «PROZORRO»

Полтавська обласна рада переходить на систему електронних закупівель «PROZORRO». Сьогодні відповідне розпорядження підписав Олександр Біленький. Цей крок має зупинити корупційні схеми, які дозволяли заробляти на закупівлях. Крім збереження коштів ще одна перевага системи – збільшення кількості тендерних пропозицій. З подробицями – Марина Молька.

23 лютого 2016, 17:07

Депутати міськради вирішили не змінювати вартість проїзду у пасажирському транспорті

В Полтаві не можуть порахувати пасажирів громадського транспорту, оскільки не знають, хто це має робити. Але від кількості перевезених людей і залежить вартість проїзду в міських автобусах. Перевізники говорять: треба піднімати вартість проїзду, громадськість – проти. До участі в дискусії долучилися і депутати міської ради.

23 лютого 2016, 17:09