Архів новин за 2.02.2016

91-річний дідусь став жертвою двох нападників у Глобино

91-річний дідусь став жертвою двох нападників у Глобино. Чоловіки вдерлися до його домівки та почали вимагати гроші. Своє наполегливе прохання підкріпили ножовим ударом та тілесними ушкодженнями. Про трагічну розв'язку цієї події дивіться у наступному сюжеті.

2 лютого 2016, 16:54

Медики розповіли, скільки полтавцям залишилося хворіти на застуду та грип

Медики розповіли, скільки полтавцям залишилося хворіти на застуду та грип. Наразі в 20 областях України перевищено епідпоріг захворювання на ГРВІ. Понад 13 тисяч дошкільних і шкільних закладів в державі зараз закриті, інформують інтернет-ЗМІ. А через поширення грипу на Київщині взагалі оголосили надзвичайну ситуацію. Як оцінюють стан справ у Полтаві та якими фактами лікарі апелюють до людської паніки – далі розкажуть Інна Безугла та Євген Чорний.

2 лютого 2016, 16:55

Кращі полтавці незабаром отримають нагороди від народу

Кращі полтавці незабаром отримають нагороди від народу. Срібні підвіски у вигляді тризуба виготовляють київські ювеліри, матеріал для них зносять люди, вони ж і обирають, кому вручити орден та присвоїти звання «народного героя». Більше про нагороду та кому вона дістанеться знає Олена Ляшенко.

2 лютого 2016, 16:57

«Сепарську» вантажівку для наших бійців відремонтували волонтери

«Сепарську» вантажівку для наших бійців відремонтували волонтери. Іще восени командир одного з батальйонів на сторінці у соціальній мережі звернувся з проханням: допомогти в ремонті декількох трофейних машин. Добровольці знайшлися в Шишаках. Півсела на чолі із тамтешнім фермером реанімували геть розбитого ЗІЛа. Подробиці – далі в сюжеті. 

2 лютого 2016, 16:58

У Ленінському районі Полтави не вщухає скандал навколо земельних ділянок для учасників АТО

У Ленінському районі Полтави не вщухає скандал навколо земельних ділянок для учасників АТО. Зірвані сесії, суперечки між представниками окремих політичних сил не дозволяють вирішувати це питання швидко та позитивно для бійців. Депутати у свою чергу пояснюють: зволікати їм доводиться через те, що наразі вони не мають відповідних повноважень для цього. Останні їм повинні надати колеги із міської ради.

2 лютого 2016, 16:59

У квартирі полтавки Ірини Дудник дощі – і влітку, і взимку

У квартирі полтавки Ірини Дудник дощі – і влітку, і взимку. Пів року тому у її будинку, що по вулиці Гребінки, 24 Б, капітально відремонтували покрівлю, відтоді і розпочалися серйозні проблеми. Дах, розповідають мешканці, пропускав воду і раніше, але не в таких масштабах. Подробиці – у сюжеті.

2 лютого 2016, 17:01

Полтавців чекає збільшення тарифів на воду

Полтавців чекає збільшення тарифів на воду. Представники підприємства «Полтававодоканал» говорять: нині діючий тариф, прийнятий півтора року тому, ще при затвердженні був збитковим. Як наслідок – цьогоріч 49 мільйонів гривень від цього мають просто втратити комунальники. Нові розрахунки підприємство вже подало до НКРЄ. А для порозуміння зі споживачами та в надії знайти вихід із ситуації – провели «круглий стіл», на який зібрали міських й обласних депутатів і громадськість. Куди поділась державна субвенція, що мала б покрити збитки, і як міська рада може допомогти і полтавцям, і комунальному підприємству одночасно – дивіться далі.

2 лютого 2016, 17:31