Архів новин за 19.02.2016

Аби дикі кабани не померли від холоду, лісівники готують для них спеціальну їжу

Взимку в лісі вони намагаються вижити самотужки. Мова – про диких тварин. З приходом холодів їм особливо складно шукати їжу. Аби тварини не померли з голоду, лісівники їх підгодовують. Постійними клієнтам з року в рік стають дикі кабани, косулі та зайці.

19 лютого 2016, 16:29

Полтавці встановили пластиліновий рекорд України

Полтавці встановили пластиліновий рекорд України. Діти з Кременчука маленькими кульками з цього матеріалу виклали пано – найбільше у державі. Його розміри – 2 метри 44 сантиметри на метр 20-ть. На початку року картину привезли до Полтави і виставили у Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. А в лютому автори рекорду, найменшому з яких 4 роки, отримали сертифікат про національний рекорд.

19 лютого 2016, 16:30

Чоловік, який 100 днів пробув у полоні бойовиків, презентував у Полтаві свою книгу

Чоловік, який 100 днів пробув у полоні бойовиків, презентував у Полтаві свою книгу. Волею долі Валерій Макеєв проїхав від першого нашого блокпосту до останнього їхнього. Про пережите і побачене він написав у своїй книзі «100 днів полону або позивний 911». На презентації також власне видання про війну та мир «Уроки мужності» представив полтавський автор, дитячий письменник Микита Кашницький.

19 лютого 2016, 16:31

В Краєзнавчому музеї презентували фільм «Бандєровцы»

В Краєзнавчому музеї презентували фільм «Бандєровцы». У стрічці розповідається про майданівця зі Львівщини, який загинув під Слов'янськом. Там його до смерті закатували сепаратисти.

19 лютого 2016, 16:33

У Полтаві вшановують подвиг та пам'ять учасників Революції Гідності

У Полтаві вшановують подвиг та пам'ять учасників Революції Гідності. Так у державному архіві до Дня Героїв Небесної Сотні відкрили виставку матеріалів. Тут зібрали документи і фотознімки, зроблені учасниками і свідками подій дворічної давнини. Крім полтавського майдану, працівникам архіву вдалося дістати кадри зі столичного.

19 лютого 2016, 16:34

25-річний кременчужанин поширював у мережі порнографічні фото

25-річний кременчужанин поширював у мережі порнографічні фото серед малолітніх дітей. Чоловік в Інтернеті знайомився зі школярами, надсилав їм свої світлини непристойного змісту та отримував їхні. Чи вдалося затримати кременчуцького розбещувача неповнолітніх – дивіться далі у випуску.

19 лютого 2016, 16:35

«Пече у грудях – дій негайно»

«Пече у грудях – дій негайно». Борди такого змісту з'явилися у Полтаві. Мова – про інфаркт міокарда. У хворих з’явився шанс уникнути інвалідності та смерті. Новий метод лікування та проблеми навколо нього – цим переймаються наразі кардіологи та сімейні лікарі.

19 лютого 2016, 16:41

У Полтаві підбили підсумки роботи галузі охорони здоров'я області у минулому році

У Полтаві підбили підсумки роботи галузі охорони здоров'я області у минулому році. Серед виконаних завдань, звітують медики, – посилення профілактичної складової у діяльності сімейних лікарів, збільшення мережі амбулаторій сімейної медицини, розвиток високоспеціалізованої медичної допомоги. Які плани в обласному Департаменті охорони здоров'я на цей рік – знають наші кореспонденти.

19 лютого 2016, 16:42

Нагороди знаходять своїх героїв

Нагороди знаходять своїх героїв: в обласній державній адміністрації вручили нагрудні знаки «За вірність народу України» учасникам АТО. Відзначили як військовослужбовців 3-го батальйону 93 окремої механізованої бригади, так і волонтерів. З подробицями – Марина Молька.

19 лютого 2016, 16:43

На Полтавщині підписали меморандум про співпрацю концерну «Укроборонпром» з підприємствами області

В обласній державній адміністрації підписали меморандум про розширення співпраці державного концерну «Укроборонпром» з підприємствами Полтавщини. Мова йде про імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного військово-промислового комплексу. Раніше ці деталі надходили з Росії, нині ж їх виробництво налагоджують в Україні. Вже освоїли 11 тисяч найменувань. 

19 лютого 2016, 16:45