Архів новин за 17.02.2016

Полтавщина на 11 місці за рівнем заробітної плати в Україні

4 тисячі 624 гривні - такий розмір середньої заробітної плати, яку отримували жителі Полтавщини в останній місяць минулого року. Цю інформацію подає обласне управління статистики. В яких сферах працівники отримують найбільше, а де - найменше - читайте далі.

17 лютого 2016, 17:00

Полтавську молодь виховуватимуть патріотично

У 2016 році на Полтавщині з'явиться програма патріотичного виховання молоді. У неї, кажуть в обласному Департаменті освіти і науки, включили систему заходів, спрямованих на підвищення національної свідомості підростачого покоління. Патріотичному вихованню, згідно з програмою, приділятиметься увага з перших років дитини у садочку і до навчання в університетах.

17 лютого 2016, 17:07

Українцям від 15 до 35 - загрожує рабство

Українці від 15 до 35 років - ризикують стати жертвами торгівлі людьми. До списку потерпілих все частіше потрапляють учні професійно-технічних закладів. Саме цей пласт молоді фахівці з міграції називають найуразливішим. Психологи у Полтаві взялися виправляти ситуацію та радять підліткам почати зі зміцнення самоповаги.

17 лютого 2016, 17:25

Полтавці не зможуть звернутися до правоохоронців Ленінського, Октябрського та Київського районів міста

Декомунізація по-поліцейськи. Відтепер полтавці не зможуть звернутися до правоохоронців Ленінського, Октябрського та Київського районів міста. На зміну їм прийшли стурктури з новими назвами та адресами. 

17 лютого 2016, 17:29

Батько двох дітей гвалтував та грабував жінок на Полтавщині

На Полтавщині затримали серійного ґвалтівника. Протягом тривалого часу, за інформацією правоохоронців, він скоював напади на жінок. Наразі встановлена його причетність до зґвалтувань та грабежів у Глобинському та Семенівському районах.

17 лютого 2016, 17:32

Боровиковського,11 обіцяють добудувати

Пропажу розміром в 10 мільйонів гривень у Полтаві шукають дев'ятий рік. Ще у 2007-му люди вклали гроші у будівництво багатоповерхівки на бульварі Боровиковського, 11. Однак своїх квартир досі не побачили. Який вихід з ситуації знайшли в облдержадміністрації, та на якому етапі його реалізація - дізнавалися наші кореспонденти.

17 лютого 2016, 17:35

Через космічні рахунки на комуналку, люди користуються опалювальними приладами минулого тисячоліття

Полтавці повертаються на 30 років назад. Дедалі частіше люди починають використовувати печі, які стояли законсерваваними декілька десятиліть. Через підвищення цін на газ, частина населення переходить на опалення дровами. Скільки коштують дрова, де їх можна придбати та яка альтернатива для тих, у кого немає печей, читайте далі.

17 лютого 2016, 17:46

В Полтаві у власній квартирі замерзає бабуся

Знову скарга - до журналістів як до останньої інстанції звернулася бабуся. У квартирі старенької гуляє вітер. Вікна-двері є, та не витримують протягів, які утворюються через вибиту підвальну шибку. Жінка самотня, допомогти - нікому. Комунальники на звернення не реагують. 

17 лютого 2016, 17:51

Сергій Каплін вийшов із фракції Блоку Петра Порошенка та коаліції парламенту

Полтавський нардеп Сергій Каплін написав заяву про вихід із фракції Блоку Петра Порошенка та коаліції парламенту. Лідер «Партії простих людей» таким чином виступив проти вчорашнього голосування за відставку прем’єра Арсенія Яценюка. Нагадаємо, напередодні кілька тисяч протестувальників з усіх куточків країни вийшли під стіни Верховної Ради вимагати відставки Уряду. Утім парламентарі так і не набрали необхідну кількість голосів. Сергій Каплін вважає це зрадою мільйонів українців, які чекали від народних обранців, що ті їх почують. Нардеп від Полтавщини разом із колегою та однопартійцем Олександром Сугонякою збирається формувати опозицію.

17 лютого 2016, 18:11