Архів новин за 16.02.2016

В обласній бібліотеці з'явилася «Птахокардія»

«Птахокардія» з'явилася в обласній бібліотеці. Під такою назвою видала збірку полтавська поетеса Світлана-Майя Залізняк. У книжці зібрані твори, написані протягом останніх 15 років.

16 лютого 2016, 16:44

У Полтаві змагалися художники

У Полтаві змагалися художники. З усієї області приїхали діти, щоб за кілька годин конкурсу визначитися, хто кращий. Вміння демонстрували у графіці, живописі та скульптурі. Олена Ляшенко – далі. 

16 лютого 2016, 16:47

Подвійне вбивство на Полтавщині

Подвійне вбивство на Полтавщині. У Семенівському районі чоловік через п'яну сварку спочатку вбив свого товариша, а потім під його гарячу руку потрапила пенсіонерка, яка не дала випити. Чим такий подвійний злочин може закінчитися для нього – знає Крістіна Брігіда.

16 лютого 2016, 16:49

«Складні» родини навідує поліція у справах дітей

«Складні» родини навідує поліція у справах дітей. Один такий візит напросилася побачити наша знімальна група. Журналісти побували у Центрі адаптації для людей у складних життєвих обставинах. 

16 лютого 2016, 16:51

Протягом двох днів у Полтаві обговорюватимуть питання цивільного захисту міст і районів області

Протягом двох днів у Полтаві обговорюватимуть питання цивільного захисту міст і районів області. На базі управління з питань надзвичайних ситуацій сьогодні відкрили збори представників відповідних структур з різних куточків Полтавщини. З якою метою влаштовують подібні заходи та які проблеми цієї сфери на сьогоднішній день є найбільш нагальними – у наступному сюжеті.

16 лютого 2016, 17:06

Правоохоронці відзначають надзвичайну жорстокість скоюваних правопорушень

Полтавські правоохоронці відзначають надзвичайну жорстокість скоюваних правопорушень за останній час. Але, одночасно із цим, скорочується й кількість працівників поліції. Врятувати ситуацію терміново можуть сучасні технології, якщо їх встановлять у містах, селах і на дорогах. Як автоматизація праці здолає злочинність, на думку чиновників і полісменів, – у нашому наступному матеріалі.

16 лютого 2016, 17:07

У Полтаві побачили фінал 23-річної епопеї з протитуберкульозним диспансером

Надзвичайно довге будівництво протяжністю у понад 20 років. За кілька місяців у Полтаві можуть таки відкрити протитуберкульозний диспансер. Про це заговорили в обласній адміністрації. Керівники області цього тижня знову відвідали об'єкт із робочою нарадою. Ексклюзивно тільки нашим журналістам вдалося побачити, наскільки близькі будівельники до фіналу. Про які терміни закінчення йде мова – знає Інна Безугла.

16 лютого 2016, 17:08

Українці вимагають відставки Уряду

Не тільки відставки, а і кримінального покарання для Прем’єра та урядовців прийшли вимагати під Верховну Раду активісти «Партії простих людей» та Тарифного Майдану. З собою вони принесли виставку звірів. Яких саме і що хотіли цим сказати – дивіться у наступному сюжеті.

16 лютого 2016, 17:09

Прем'єра-мародера – під трибунал

Прем'єра-мародера – під трибунал. З таким закликом сьогодні на площу перед Полтавською облдержадміністрацією вийшла громадськість. Аналогічні акції прокотилися всією Україною. З чим вони пов'язані – знає Юлія Козіна.

16 лютого 2016, 17:11