Архів новин за 12.02.2016

Дія Закону «Савченко»

3 тисячі ув'язнених звільнять з місць відбування покарання відповідно до так званого Закону «Савченко». Сьогодні уже процес пішов, і «на волі» опинилося трохи більше 1600 людей. Ще майже 3800 порушникам суди скоротили строки відбування покарання. Загалом, під дію закону потрапляє 44 тисячі людей з 70 тисяч ув'язнених. Про це заявив голова Державної пенітенціарної служби Володимир Палагнюк в інтерв'ю «Українським Новинам».
Нагадаємо, що наприкінця грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав так званий «закон Савченко». Він передбачає зарахування одного дня попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.

12 лютого 2016, 12:49

На Полтавщині оголошено надзвичайну ситуацію об’єктового рівня

10 лютого до ветеринарної служби Великобагачанського району надійшло повідомлення від мешканця села Рокита про загибель 2-х свиней у власному домогосподарстві. Спеціалісти відібрали зразки матеріалу для встановлення можливих захворювань та направили їх на дослідження до ветеринарної лабораторії Києва. За результатами у тушах свиней виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней. 11.02.2016 проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Її рішенням встановили зону захисту 3 кілометри в селі Рокита та зону нагляду в радіусі 20 кілометрів. З метою недопущення неконтрольованого руху транспортних засобів виїзди і в’їзди в населений пункт перекрито. Окрім цього, проводяться заходи щодо встановлення дезбар'єрів та охоронних ветеринарно-поліцейських постів, знаки на об’їзд карантинної зони та встановлено порядок та контроль переміщення людей і транспорту через зону захисту.

12 лютого 2016, 13:40

Особливі діти нарешті отримали подарунки в рамках проекту «Ялинка янголів»

Довгоочікувані подарунки від волонтерів нарешті отримали учасники благодійного проекту «Ялинка янголів». Останній проходив у грудні. Діти писали свої побажання на янголах, і кожен полтавець міг здійснити дитячі мрії. Завершили естафету врученням презентів у спеціалізованій школі-інтернаті №1.

12 лютого 2016, 16:57

Полтавців 100 років тому можна побачити у галереї сучасного мистецтва

Полтавців 100 років тому можна побачити у галереї сучасного мистецтва. Таким чином у Полтаві розпочався потужний проект під назвою «Територія ідентичності». Він дає змогу пригадати свої предків і побачити власне місце у світі.

12 лютого 2016, 17:01

Не килими – а сумочки, одяг і взуття

Не килими – а сумочки, одяг і взуття. Решетилівчанка доводить: мистецтво килимарства набагато ширше і цікавіше, ніж звикли його сприймати. Усталені в суспільстві шаблони наприкінці тижня взялися розвінчувати у Краєзнавчому музеї. Там вирішили показати туристичний потенціал Решетилівського району області.

12 лютого 2016, 17:03

На Полтавщині почастішали випадки нападів на літніх людей

На Полтавщині почастішали випадки нападів на літніх людей. Якщо у 2015-ому таких фактів було зареєстровано 20, то вже за перший місяць цього року поліцейські мають 3 розбійних напади та 9 грабежів громадян похилого віку. Беззахисним пенсіонерам зловмисники завдавали тілесних ушкоджень та забирали їхні останні заощадження й майно.

12 лютого 2016, 17:04

У Полтавському районі вітали воїнів-інтернаціоналістів

У Полтавському районі вітали воїнів-інтернаціоналістів із 27-ою річницею виводу військ із Афганістану. Ветеранів зібрали у приміщенні райдержадміністрації та відзначили грамотами і нагрудними знаками. Загиблих побратимів воїни пом'янули хвилиною мовчання.

12 лютого 2016, 17:05

Не бомжі, а полтавці – клієнти Центру адаптації вийшли на показове прибирання

Клієнти Центру адаптації, що по провулку Шевченка, 5а, показово вийшли чистити вулицю. Кажуть, займалися цим і раніше, проте не на камеру. Людей обурила одна із комісій, на якій вирішувалася проблема фінансування закладу. Деякі депутати обізвали їх «бомжами» і заявили, що ні до чого місту витрачатися на них. Олена Ляшенко – далі.

12 лютого 2016, 17:07

Коханню кожен вік підвладний

Коханню кожен вік підвладний. Вислів, відомий у всьому світі, сьогодні у Ленінському районі нашого міста став скоріше девізом цілого свята. Там малеча відзначала День закоханих. Як це було – бачили Юлія Козіна та Євген Чорний.

12 лютого 2016, 17:37

У Полтаві з'явилася меморіальна дошка захиснику Донецького аеропорту Денису Синюку

Пам'ятка про ще одного героя. У Полтаві з'явилася меморіальна дошка  захиснику Донецького аеропорту Денису Синюку. 21-річний боєць загинув під мінометним обстрілом рік тому. Єдиний син у батьків, взірець для тих, з ким він товаришував і вчився, коханий, який ледве став чоловіком, – пам'ять про нього увічнили на фасаді рідної 17 гімназії.

12 лютого 2016, 17:51