Архів новин за 10.02.2016

Читання із присмаком кави

Читання із присмаком кави: у Полтаві вже починають відзначати День Святого Валентина. В обласній бібліотеці цього дня влаштували тематичний вечір. Тут обговорювали книги сучасних авторів, говорили про те, як правильно треба заварювати кавові зерна та, власне, дегустували цей напій. 

10 лютого 2016, 17:19

Не від держави, а від народу отримали сьогодні ордени герої неоголошеної війни

Не від держави, а від народу отримали сьогодні ордени герої неоголошеної війни. Учасники бойових дій, волонтери, медики. Дехто – посмертно. У кожного – дивовижна історія, про кожного можна знімати фільм чи писати книжку. Орден «Народний герой» народ сам придумав, сам зібрав срібло, сам висунув кандидатів і сам нагородив. 

10 лютого 2016, 17:20

Ув'язнені стають громадянами України

Засуджених у колонії №64 роблять громадянами України. 40% чоловіків, які сюди потрапляють, не мають паспортів з тих чи інших причин. Над пошуком документів та їх відновленням працюють і пенітенціарії, і ще багато службовців. І по кілька разів на рік – видають нові документи. А декому – взагалі перші у життя. Куди дівають свої паспорти ув'язнені і чому їм легше отримати нові документи, ніж пересічним українцям, – далі розкажуть Інна Безугла та Антон Старишко.

10 лютого 2016, 17:22

Житлові будинки Полтавщини можуть стати енергоефективними

Житлові будинки Полтавщини можуть стати енергоефективними. Аби дізнатися, як це зробити, представники об'єднань співвласників багатоквартирних будинків відвідали практичний семінар. Нову інформацію отримували від закордонних експертів в рамках Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».

10 лютого 2016, 17:30

Свинокомплекс у Біликах продовжує бути на слуху всієї Полтавщини

Свинокомплекс у Біликах продовжує бути на слуху всієї Полтавщини. Тему про неприємний запах, який залишається від діяльності цього підприємства, обговорюють вже не один рік. Місцеві стверджують: робота свинокомплексу завдає шкоди навколишньому середовищу та здоров'ю людей. Хто винен і що робити: крайніх у ситуації вкотре шукали на екологічній комісії в обласній раді.

10 лютого 2016, 17:31

Полтавці зможуть відвідати вуличний туалет, збудований за 1,5 млн.грн.

Полтавці зможуть відвідати вуличний туалет, збудований за півтора мільйона гривень. Принаймні, такі кошти вже планують виділити Національному музею-заповіднику імені Миколи Гоголя на спорудження вбиральні. На недоцільності таких витрат зауважує Антикорупційний рух Валентина Наливайченка. І вони – не єдині. Більше знає Юлія Козіна.

10 лютого 2016, 17:33

За 10 днів вартість проїзду в громадському транспорті має здешевшати

За 10 днів вартість проїзду в громадському транспорті має здешевшати. В цьому переконує Антимонопольний комітет Полтавщини, обгрунтовуючи тим, що за останній рік газ та дизпаливо дещо здешевшали. Перевізники категорично не згодні з наданими рекомендаціями. Зазначають: значного здешевлення не відбулося, натомість всі запчастини зросли в ціні.

10 лютого 2016, 17:34

Полтавщина – в аутсайдерах з надання електронних державних послуг

Оформити паспорт, субсидію і навіть перереєструвати транспортний засіб за договором купівлі-продажу полтавці зможуть, не виходячи з дому чи місця роботи. Головне для цього – скористатися порталом IGov. Його розробила волонтерська команда в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення процесів в наших державних органах. Коли електронні послуги запровадять у нашому місті – дізнавалися Юлія Козіна та Сергій Сепітий.

10 лютого 2016, 18:05