Архів новин за 8.12.2016

Полтавський Дендропарк – на фото

Полтавський Дендропарк – на фото. У Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка – нова виставка. На світлинах Володимира Короткова – мальовничі куточки найбільшого міського парку.

8 грудня 2016, 16:57

У ПУЕТі презентували книгу, яка навчає лідерству

Книгу, яка навчає лідерству, презентували у Полтавському університеті економіки і торгівлі. В одному виданні її творці – подружжя Олексія та Світлани Нестуль – зібрали основні наукові концепції цього поняття. На презентацію книги запросили усіх, хто має причетність до становлення та розвитку місцевого самоврядування на Полтавщині.

8 грудня 2016, 16:59

Яким має бути якісний сир, говорили в аграрній академії

Яким має бути якісний сир, говорили цього дня у Полтавській державній аграрній академії. Аби взяти участь у тренінгу «Школа сироробства», до вишу приїхали фахівці з усієї України. Свої практичні навички в академії вони підкріплюють теоретичними, а також інформацією про сучасні технології у цій галузі молочної промисловості.

8 грудня 2016, 17:00

На Полтавщині розпочали боротьбу з неінфекційними захворюваннями

На Полтавщині розпочали боротьбу з неінфекційними захворюваннями. Згідно зі статистикою, в Україні такого роду хвороби є причиною 86% випадків смертей. Проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я» відсьогодні стартував у Полтаві. В рамках проекту тренерські команди будуть працювати з освітянами, дітьми й громадою. Головна мета – перетворити навчальні заклади на сектори збереження здоров'я молоді.

8 грудня 2016, 17:19

У Полтаві з'явився «Світлий дім»

У Полтаві з'явився «Світлий дім». Так із англійської перекладається назва нового профілактичного громадського центру для підлітків. Ідея створення закладу належить благодійній організації «Світло надії». У ньому соціальні працівники допомагатимуть проблемним підліткам правильно проводити своє дозвілля та не піддаватися впливу «вулиці».

8 грудня 2016, 17:20

Близько 10 тисяч людей сьогодні пікетували Верховну Раду та Кабінет Міністрів

Близько 10 тисяч людей сьогодні пікетували Верховну Раду та Кабінет Міністрів. Представники профспілок різних галузей з’їхалися з усіх областей, аби вимагати від влади соціалізації країни. Серед основних вимог – підвищення мінімальних зарплат, осучаснення і підвищення пенсій, збереження стипендій і зниження тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

8 грудня 2016, 17:22

Перед сесією обласні депутати обговорили зміни до показників бюджету на 2016

Перед сесією обласної ради депутати обговорили зміни до показників бюджету на 2016 рік. Так додатково на розвиток Полтавщини виділять субвенцію з державної казни в сумі майже 53 мільйона гривень. На що підуть кошти – дивіться у нашому матеріалі.

8 грудня 2016, 17:23

Латвійці навчать полтавців, як зберегти ліс, розводити рибу і створити молочні кооперативи

Латвійці навчать полтавців, як зберегти ліс, розводити рибу і створити молочні кооперативи. Агросектор іноземні гості разом з керівниками області вирішили визначити темою №1 для співпраці. У четвер до обласного центру приїхав Надзвичайний посол цієї країни та одразу висловив конкретні пропозиції для співробітництва.

8 грудня 2016, 17:25

У Полтаві можуть створити єдину електронну базу медичних закладів

У Полтаві можуть створити єдину електронну базу медичних закладів. Для того, аби пацієнт міг записатися до лікаря швидше та не стояти у черзі. За приклад хочуть взяти досвід 4 МКЛ. Там видають талони з точним часом та вказаними основними даними хворого. Про те, як змінилися медичні заклади цього року, та які ймовірні зміни у полтавських лікарнях наступного – далі у нашому матеріалі.

8 грудня 2016, 17:26

Полтава відзначила День місцевого самоврядування

Полтава відзначила День місцевого самоврядування. Головні урочистості відбулися традиційно у Палаці дозвілля «Листопад». Кращих відзначили нагрудними знаками та почесними грамотами. А четверо працівників отримали сертифікати на отримання квартири у Полтаві.

8 грудня 2016, 17:28