Архів новин за 7.12.2016

Вірші плюс відео дорівнює новому виду творчості

Вірші плюс відео дорівнює новому виду творчості. Полтавська молодь за допомогою аудіо-візуальної форми перетворює свої поетичні світлини у короткометражні фільми. Ставлення до держави, власні мрії та страхи – все це у відеотворах. 37 медіа-проекти та один конкурс – подробиці далі в сюжеті.

7 грудня 2016, 16:37

Гральному бізнесу – бій

Гральному бізнесу – бій: у Кременчуці правоохоронці викрили місця діючих гральних закладів. За допомогою комп'ютерної техніки у різних куточках міста група осіб надавала відповідні послуги мешканцям. Яке покарання може очікувати на організаторів незаконного грального бізнесу – дивіться у наступному сюжеті.

7 грудня 2016, 16:47

Від народження до смерті – символ, що супроводжує українців усе життя

Від народження до смерті – символ, що супроводжує українців усе життя. Полтавцям показали унікальну колекцію старовинних рушників. І з нагоди давнього свята – Катерини – у музеї Івана Котляревського для студентів влаштували літературно-мистецький вернісаж.

7 грудня 2016, 17:08

Школярі Полтави зібрали понад 7 тонн крупи для бездомних тварин

До Всесвітнього Дня прав тварин волонтери влаштували концерт, на якому збирали гроші для бездомних чотирилапих. Благодійна організація «Юний європеєць» традиційно збирає кошти на потреби чотирилапих, які потребують допомоги. Заодно наприкінці року прозвітували, що зроблено у 2016 році, аби врятувати тварин-безхатченків.

7 грудня 2016, 17:10

У Полтаві презентували настільну книгу для депутатів Верховної Ради

У Полтаві презентували настільну книгу для депутатів Верховної Ради. Так  монографію, присвячену місцевому самоврядуванню пострадянських країн, називають її творці. Видання представили у Полтавській державній аграрній академії. Чому авторський колектив хотів би навчити теперішніх та майбутніх політиків завдяки ньому – знають наші кореспонденти.

7 грудня 2016, 17:13

Військові просять допомоги – їм потрібні маскувальні сітки білого кольору

Військові просять допомоги – їм потрібні маскувальні сітки білого кольору. Ними ховають бліндажі та техніку. Потреба є постійно, бо сітки в боях горять та рвуться. У Полтаві активізувалися волонтерські загони. Один із них – із дітей, які не чують, зате мають чуйні серця.

7 грудня 2016, 17:14

Лікарі закликають полтавців більше думати про шлунок

Лікарі закликають полтавців більше думати про шлунок. І їсти частіше, тим самим харчування буде кориснішим, і захищатиме організм від дії соляної кислоти, що виділяється у тому самому шлунку. Підстава задуматись – серйозна: за останній час медики фіксують надзвичайне збільшення випадків «запущених» хвороб, які вкорочують полтавцям віку.

7 грудня 2016, 17:15