Архів новин за 6.12.2016

Міноборони назвало імена всіх героїв України

До Дня Збройних Сил символічний подарунок презентував і військовий кореспондент Володимир Лазарєв. Його виставку світлин із зони АТО відкрили в музеї авіації та комонавтики. Тут зображені як будні військових, так і післявоєнне життя мирного населення. Які ще сюрпризи і кому влаштували в музеї – дивіться далі.

6 грудня 2016, 16:35

Чекали козаків, а прийшли «кіборги»

Чекали козаків, а прийшли «кіборги». 6 грудня – День Збройних сил України. Його встановили на честь ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні Сили...». В одній із шкіл міста побували захисники Донецького аеропорту. Що про війну можна розповісти дітям – поцікавилася Олена Ляшенко.

6 грудня 2016, 16:36

Цього року у сфері незаконного обігу наркотиків в області – більше 800 кримінальних правопорушень

Цього року у сфері незаконного обігу наркотиків на Полтавщині зареєстрували більше 800 кримінальних правопорушень. Збут, зберігання,  вирощування нарковмісних речовин, облаштування нарколабораторій – виявленням цих фактів займалися правоохоронці. Звітував про роботу своїх підлеглих новопризначений начальник профільного обласного відділу національної поліції.

6 грудня 2016, 16:38

Поліція розкрила вбивство у Машівському районі

Черепно-мозкову травму, несумісну з життям, отримав 62-річний мешканець Машівського району. Тіло чоловіка правоохоронці знайшли у його помешканні. Як встановили поліцейські, до цього може бути причетний випадковий знайомий потерпілого. Подробиці – у наступному матеріалі.

6 грудня 2016, 16:41

У Полтаві пишуть листи несправедливо засудженим в'язням з різних країн

Відзначають символічними подарунками і за участь в іншій акції. З понеділка в Полтаві розпочався Марафон написання листів. Їх пишуть несправедливо засудженим в'язням з різних країн. Цього року свої зусилля організатори Марафону спрямовують на підтримку 8 справ, що представляють приклади різних порушень прав людини з усіх частин світу.

6 грудня 2016, 16:42

Полтавські волонтери започаткували новий проект «Простір добра»

«Простір добра» – новий проект під такою назвою започаткували полтавські волонтери. Усі організації, покликані допомагати іншим, вирішили об'єдналися. А ще до Дня волонтера нагородили кращих представників небайдужої спільноти.

6 грудня 2016, 16:44

У міському будинку культури провели конкурс «Волонтер року»

Полтавські волонтери безкоштовно створюють ландшафтні дизайни, допомагають інвалідам, відправляють підмогу в АТО і збирають кашу для безпритульних тварин. Підсумки роботи загонів за рік, що минув, підбили у міському будинку культури під час конкурсу «Волонтер року».

6 грудня 2016, 16:46

Нарешті об'єдналися: полтавські громади створили свою асоціацію

Створили. Полтавські громади об'єднались в Асоціацію органів місцевого самоврядування. Для цього до обласного центру з'їхалися представники 20 громад. Спільно, кажуть, буде простіше «просувати» свої думки та пропозиції з низів, та відстоювати інтереси.

6 грудня 2016, 16:47

У полтавському дворі серед зими виповзли дощові черв'яки

У Полтаві біля одного з під'їздів дощові черв'яки живуть серед снігу. Попри мінусову температуру та заметіль ці істоти не ховаються. Навпаки, уворили невеликий острів, на якому вигріваються. Утім, такому дивному явищу знайшлася проста причина, і вона – комунальна.

6 грудня 2016, 16:48