Архів новин за 5.12.2016

Творчість без вікових обмежень

Творчість без вікових обмежень. 14-річна майстриня презентувала другу персональну виставку робіт з бісеру та вовни. Окремі дріт та намистини Дарина Носенко перетворює на кришталеві дерева та квіти. Про творчість юної мисткині – далі Катерина Залєвська.

5 грудня 2016, 17:08

У Полтаві лаборант виніс комп'ютерну техніку і здав до ломбарду

У Полтаві працівник школи-інтернату виніс комп'ютерну техніку і здав до ломбарду. Як потім він пояснював – дуже потрібні були гроші. Поцуплені ноутбуки знайшли, підозрюваного затримали.

5 грудня 2016, 17:09

Полтавські військкомати готові надати зброю школярам

Полтавські військкомати готові надати зброю школярам. Але тільки навчальну і за однієї умови. У закладах мають обладнати спеціальні кімнати для її зберігання. Про це сьогодні під час звітної за рік прес-конференції розповів заступник військового комісара Едуард Бородай. Він же поділився і планами на 2017-й. У них, серед іншого, – перепідготовка вчителів уроку «Захист Вітчизни».

5 грудня 2016, 17:10

Привітали волонтерів і в обласній раді

Привітали волонтерів в обласній раді. Грамоти та подяки отримали ті, хто вже більше двох років є надійною підтримкою української армії. Що значить «бути волонтером» – дізнавалися наші кореспонденти.

5 грудня 2016, 17:11

55 тисяч гривень – задля годиться. Волонтери обурені заходом від чиновників

5 грудня – Міжнародний день волонтера. У Полтавському театрі імені Гоголя зібрали усіх волонтерів області. Чиновники кажуть: хотіли почути зауваження кожного. А от дехто із винуватців події запевняють, що після заходу їм буде соромно дивитися людям в очі. Чому так – знає Олена Ляшенко.

5 грудня 2016, 17:12

Двері аграрної академії відчинили майбутнім абітурієнтам

В Полтавській державній аграрній академії зустрічали майбутніх абітурієнтів. У виші пройшов День відкритих дверей, на якому школярів знайомили із цим навчальним закладом. Чи вже визначилися сьогоднішні учні, куди будуть вступати наступного літа, – дізнавалися наші кореспонденти.

5 грудня 2016, 17:14

Випускні вечори для учнів шкіл у травні скасовуються

Випускні вечори для учнів шкіл у травні скасовуються. Їх організують в кінці червня. Справа в тому, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році проведуть пізніше, ніж минулого, відтак, і результати тестування, які зараховуватимуть до атестатів, школярі отримають не раніше 15 червня.

5 грудня 2016, 17:15

Зимова стихія вихідними накрила Полтаву

Зимова стихія вихідними накрила Полтаву. Майже добу без упину йшов рясний сніг. На боротьбу із негодою вийшла снігоприбиральна техніка та працівники «ЖЕО №2». Як усім містом рятували Полтаву від наслідків заметілі – дивіться у наступному сюжеті.

5 грудня 2016, 17:16