Архів новин за 2.12.2016

У Карлівському районі провели патріотичний концерт

Напередодні 25-ої річниці Збройних сил України на Полтавщині стартували заходи патріотичного спрямування. 5 районів і стільки ж освітніх концертів.  Серед запрошених – учасники АТО та молодь. Вшанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання, військово-спортивні виступи та концерт. Цього разу артисти-благодійники завітали до Карлівського райну. Катерина Залєвська – далі.

2 грудня 2016, 16:34

У Кременчуці поліцейські затримали гаражних злодіїв

Гаражних злодіїв затримали у Кременчуці. При собі чоловіки мали інструменти, призначені для відмикання дверей, а також зброю. Яке покарання нині їм загрожує їм – дивіться далі у випуску.

2 грудня 2016, 16:36

Студенти-технологи презентували свої смачні наукові розробки

Студенти-технологи презентували свої смачні наукові розробки. У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося свято професійної майстерності. Його учасники представили виставки кулінарного мистецтва, кондитерських виробів і навіть інноваційних ресторанних технологій. Чим дивували та пригощали гостей свята у виші – дивіться у наступному сюжеті.

2 грудня 2016, 16:37

У Полтаві четвертокласники змусили поліцейських віджиматися та лазити у тунелі

У Полтаві четвертокласники змусили поліцейських віджиматися та лазити у тунелі. На це запросто погодились гості Навчально-реабілітаційного центру. Будь-яка подія у цьому закладі – особлива. Адже вихованці садка і школи – діти з різними інклюзіями. І на все нове можуть відреагувати зовсім неочікувано. Що з того вийшло – дивіться далі.

2 грудня 2016, 16:39

Погано бачиш, або взагалі незрячий – сиди вдома

Погано бачиш, або взагалі незрячий – сиди вдома. Це одна із поширених образ, які інваліди чують у Полтаві на свою адресу. Тому з нагоди Міжнародного дня інвалідів полтавці підготували звернення до водіїв та кондукторів. Люди із вадами зору декому подякували і назвали номери транспортників, що їх ображають. Незрячі говорять: мають безліч історій про свої «стосунки» із громадським проїздом. І хочуть просто нагади полтавцям, аби їх помічали.

2 грудня 2016, 16:40

«На запчастини – тільки машини» – у Полтаві виступили проти незаконної торгівлі людськими органами

50 тисяч доларів – за мозок, З0 – за нирку і 10 – за шкіру. Приблизно стільки за цінами «чорного ринку» коштують людські органи. У Полтаві 2 грудня пройшла акція проти торгівлі людьми. Її принагодили до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства і назвали «На запчастини – тільки машини». 

2 грудня 2016, 16:42

Куди рухати українську медицину – говорили лікарі та юристи на форумі

Чи продавати кодеїновмісні препарати, про судовий захист прав пацієнтів та про реформу охорони здоров’я говорили медики та юристи. У Полтаві сьогодні з візитом – заступниця Міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції Оксана Сивак.

2 грудня 2016, 17:01