Архів новин за 1.12.2016

Без бар'єрів: полтавці-візочники показують, як повноцінними їх робить спорт і творчість

«Без бар'єрів». Полтавці з особливими потребами традиційно до Міжнародного дня інвалідів підготували фотовиставку про своє життя. Цього разу вони вирішили показати: інваліди-візочники мають повноцінне життя, реалізовуючи себе у творчості, спорті та громадській діяльності.

1 грудня 2016, 17:08

У Полтаві пройшла битва кулінарів

Битва кулінарів. У Полтаві започаткували перше обласне змагання серед майбутніх технологів і шеф-кухарів. У Полтавському університеті економіки і торгівлі зібрали студентів, та за 90 хвилин запропонували їм приготувати три страви з українським мотивом.

1 грудня 2016, 17:16

До Дня боротьби зі СНІДом у Полтаві влаштували акцію

Дізнайся про свій статус – до Дня боротьби зі СНІДом у Полтаві влаштували акцію. Молодим людям пропонували протестуватися на ВІЛ, в подарунок – кава. Чи багато погодилося, і скільки виявили позитивних результатів – у сюжеті далі.

1 грудня 2016, 17:39

Сьогодні – річниця референдуму щодо проголошення незалежності України

Сьогодні – річниця референдуму щодо проголошення незалежності України. Її підтвердили більше 90% українців 1 грудня 1991 року. Полтавські архівісти цей день відзначають черговою виставкою. Її мета – показати епоху, яку в школах та вузах вивчають в курсі «новітньої історії України».

1 грудня 2016, 17:40

Народних депутатів – до Полтави

Народних депутатів – до Полтави. Обласні обранці запрошують верховних на розмову. Тема – прийняття закону про ренту за видобуток нафти і газу в регіонах. Його полтавці не можуть дочекатись. Через те вкотре вирішували, що робити, контрпропозиціями представники обласної ради та адміністрації.

1 грудня 2016, 17:41

Розпиття спиртних напоїв у Козельщинському районі закінчилося... вбивством

Розпиття спиртних напоїв у Козельщинському районі закінчилося... вбивством. З'ясовувати стосунки між собою почали двоє чоловіків 19-ти та 42-ох років. Молодший став душити та бити палицею свого візаві. Отримані травми для чоловіка виявилися несумісними з життям.

1 грудня 2016, 17:43

3 мільйона гривень згоріли під Новими Санжарами

3 мільйона гривень згоріли під Новими Санжарами. На таку суму за приблизними підрахунками в одному із сіл правоохоронці спалили наркотики. Макова соломка, канабіс, опій, героїн – усього 20 найменувань. Як горить – бачили мої колеги.

1 грудня 2016, 17:44

Юрій Бублик – серед кращих депутатів

Юрій Бублик став кращим серед народних депутатів з Полтавщини по роботі у виборчому окрузі, та одним з кращих серед депутатів по всій Україні за цим показником. Про це свідчать дані громадянської мережі ОПОРА. Протягом цього року спеціалісти останньої досліджували роботу обранців-мажоритарників в округах та в парламенті. Як ставиться до своїх показників народний депутат Бублик, дивіться у наступному сюжеті.

1 грудня 2016, 17:45