Архів новин за 8.11.2016

Вбили і закопали: у Кременчуці з'ясували обставини вбивства 25-річного чоловіка

У Кременчуці в травні вбили чоловіка, проте лише зараз вдалося виявити його тіло. Поліція встановила підозрюваних у цій справі. Ними виявилися близькі до вбитого люди. 

8 листопада 2016, 17:01

У шапці та без морозива: лікарі просять ретельніше берегти здоров'я

Ховайте вуха, бережіть ніс, не охолоджуйте горло. Полтавські медики просять бути максимально обачними, у розпалі – сезон швидкого загострення хронічних недуг. Враховуючи вологу погоду та велику ймовірність вірусних інфекцій, отримати ускладнення від нежитю чи кашлю – дуже просто.

8 листопада 2016, 17:03

Полтавці можуть залишити свої відгуки в унікальній моніторинговій базі даних

Виконання умов договорів, укладених за результатами інтернет-торгів, можна побачити за допомогою моніторингового сервісу. В Україні запрацював новий портал «DoZorro». Це унікальна база даних реальних оцінок закупівельників, постачальників та окремих тендерів, які проводилися за допомогою порталу «ProZorro». Тобто, тепер можна залишити свій відгук про те, як пройшла угода, і наскільки учасники залишилися задоволені.

8 листопада 2016, 17:05

Як поводити себе суддям з представниками ЗМІ, навчали на спеціальному тренінгу

Як поводити себе суддям з представниками засобів масової інформації, навчали сьогодні на спеціальному тренінгу. Представників Феміди готували до цього фахівці з Євросоюзу. Головне, з чого потрібно почати: доносити до людей інформацію доступною мовою, а не юридичними термінами.

8 листопада 2016, 17:29

По вулиці Станіславського, 10 люди бояться підхопити небезпечну інфекцію

Мешканці будинку по вулиці Станіславського,10 бояться підчепити небезпечну інфекцію. А все – через те, що посеред двору розтікається калюжа з нечистот. Вона тут з'являється періодично. Лише цього року, говорять місцеві, вже 8 разів зверталися до комунальників, аби ті ліквідували аварію.

8 листопада 2016, 17:30

Хода до прокурора

Хода до прокурора. Полтавці вирушили до новопризначеного керівника відомства області зі справами, які були розпочаті кілька років тому, але так і «зависли у повітрі». Назбирали аргументів на цілу папку. Чи вдалося знайомство представників профспілок та працівників Полтавської МШЕД на чолі з соціал-демократами з прокурором – дивіться у нашому матеріалі.

8 листопада 2016, 17:32