Архів новин за 7.11.2016

У Полтаві презентували поетичну збірку «На зламі епох»

У Полтаві презентували поетичну збірку «На зламі епох». Її автор – львівський поет Юрій Руф – розповідає у ній про національно-визвольну боротьбу українського народу, незламність духу, віру у перемогу. У цій книзі – і сьогодення, і минуле.

7 листопада 2016, 16:20

У Гребінці вибухнула граната

У Гребінці вибухнула граната. Боєприпас спрацював у квартирі одного із будинків міста. Чоловік, який приніс гранату до помешкання, загинув на місці. Господарка квартири отримала численні тілесні ушкодження. Як вибуховий пристрій опинився у чоловіка – розповість Крістіна Брігіда.

7 листопада 2016, 16:22

Полтавські школярі змагалися у «Веселих стартах»

Полтавські школярі змагалися у «Веселих стартах». У спорткомплексі Головного управління Національної поліції Полтавської області близько ста дівчат та хлопців взяли участь у цьому спортивно-розважальному заході. Яка школа виявилася найспритнішою – у нашому наступному сюжеті.

7 листопада 2016, 16:23

Посеред лісу неподалік Копилів з'явиться 7 нових пляжів

Посеред лісу неподалік Копилів з'явиться 7 нових пляжів. Їх облаштують полтавські лісівники на березі однієї із пожежних водойм. Розчищуючи ставок, аби той наповнився водою, вирішили потурбуватися і про місцевих мешканців.

7 листопада 2016, 16:30

Українська армія поповнилася двома сотнями новобранців

Українська армія поповнилася двома сотнями новобранців. Цими вихідними в Центрі підготовки військ зв'язку солдати строкової та контрактної служби склали присягу на вірність народу України. Зв'язківців тут готують з усіх регіонів, цього разу значна кількість армійців прибули зі Сходу та Заходу.

7 листопада 2016, 16:31

Понад 15 тисяч школярів із Полтави відвідають харківський аквапарк

Понад 15 тисяч школярів із Полтави відвідають харківський аквапарк. Частина з них вже побувала там на осінніх канікулах, частина поїде у листопаді на вихідних. Поїздку до Харкова учням 5-8 класів подарував міський голова Олександр Мамай.

7 листопада 2016, 16:32

Полтавцям заспівали старовинні романси

Полтавцям заспівали старовинні романси. В обласній бібліотеці вперше влаштували тематичний вечір. А щоб послухати наживо пісні – запросили соліста обласної філармонії. У його виконанні лунали українські та російські романси.

7 листопада 2016, 16:44