Архів новин за 2.11.2016

Колишній працівник СБУ виклав свій біль у публіцистичному збірнику

Колишній працівник СБУ виклав свій біль у публіцистичному збірнику. Василь Богдан – генерал-лейтенант у минулому, зараз – експерт з питань безпеки. В книзі підняті питання державотворення, становлення політичної нації та проблеми сьогодення. Сторінки збірника сповнені аналізу і оцінки подій. Окрім того, автор пропонує власний сценарій і модель вирішення державних проблем сучасності.

2 листопада 2016, 17:32

Українці зможуть самі обирати сімейного лікаря і педіатра для своїх дітей

Українці зможуть вільно обирати сімейного лікаря і педіатра для своїх дітей, та підписувати з ним прямі угоди з чітко прописаним обсягом послуг. Це один із етапів майбутньої реформи медицини, яка розпочнеться в Україні з 2017 року. Що ще чекає на пацієнтів, розповів на брифінгу директор Департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак.

2 листопада 2016, 17:33

5% ренти від видобутку нафти і газу – до місцевих бюджетів. Відповідний закон депутати прийняли у першому читанні

Верховна Рада у першому читанні прийняла законопроект №3038, за яким 5% ренти від видобутку нафти і газу будуть направлятись безпосередньо до місцевих бюджетів. Цим питанням у парламенті опікувався особисто лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін. Що очікує українців та зокрема Полтавщину, якщо закон схвалять уцілому, - дізнавалися наші кореспонденти.

2 листопада 2016, 17:35

2 млн.грн. знищили у вогні полтавські правоохоронці

Наркотики на суму 2 млн гривень вилучили полтавські правоохоронці. Заборонені наркотичні речовини знищили.

2 листопада 2016, 18:05

Фінансові питання терапевтичного відділення Ковалівки нині вирішуються у стінах Верховної Ради

Фінансові питання терапевтичного відділення Ковалівки нині вирішуються у стінах Верховної Ради. Народний депутат України Юрій Бублик вніс пропозицію про збільшення бюджету лікарні у наступному році на 2 млн гривень. Чи вдасться таким чином зарадити прийдешній оптимізації – дивіться у наступному сюжеті.

2 листопада 2016, 18:07

Оптимізація чи ліквідація: у Ковалівці тривають війни за лікарню

Оптимізація чи ліквідація: у Ковалівці тривають війни за лікарню. Місцеві дізналися, що стаціонарне відділення у сільській лікарні збираються закрити, та вирішили обговорити цю ситуацію на загальних зборах.

2 листопада 2016, 18:09

Війна за воду

Війна за воду – фермер із Кременчуцького району 2 роки не може організувати полив поля. Новітню установку купив, сотні тисяч вклав у ремонт державної системи водопостачання, а результату немає. Чоловік переконує: місцеве водне господарство ставить палиці в колеса. На місце події виїхала наша знімальна група.

2 листопада 2016, 18:10

Сьогодні по вулиці Козака знесли металевий гараж

Сьогодні по вулиці Козака знесли металевий гараж. Зробили це за рекомендацією інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Виявилося: гараж встановлений тут незаконно, відтак, має бути демонтований.

2 листопада 2016, 18:12