Архів новин за 1.11.2016

Художник та сценічний оформлювач Володимир Дерябін готується до 70-річного ювілею

Володимир Дерябін – художник, ілюстратор книг та сценічний оформлювач. В його творчому доробку – безліч картин. Однак, особливе місце посідає серія полотен гоголівської тематики. До 70-річного ювілею полтавського художника та Заслуженого діяча мистецтв України з ним зустрілися наші журналісти.

1 листопада 2016, 16:51

Полтавські книги вперше презентували цьогоріч на Форумі видавців у Львові

Полтавські книги вперше презентували цьогоріч на Форумі видавців у Львові. Серед запропонованої на книжковому ярмарку продукції були і зразки комунального підприємства «Полтавський літератор». Чим живе це видавництво зараз, та які плани має на наступний рік, дізнавалася Крістіна Брігіда.

1 листопада 2016, 16:53

Спецпідрозділи в/ч та поліції відпрацьовували тактику під час резонансних судів

Спецпідрозділи військової частини та поліції відпрацьовували тактику під час резонансних судових засідань. Скоординували свої дії на спільних навчаннях.

1 листопада 2016, 16:54

Рятувальники інспектують помешкання у мікрорайоні Юрівка

Рятувальники інспектують мешканців мікрорайону Юрівка. Все через те, що тут багато людей живе у приватному секторі і використовує пічне опалення. Останнє при неправильній експлуатації, крім тепла в оселі, може ще й призвести до трагічних наслідків.

1 листопада 2016, 16:55

Полтавці активно приєднуються до проекту «ОдежиНА»

Полтавці активно приєднуються до проекту «ОдежиНА». Його творці – представники благодійної організації «Світло надії» – були приємно вражені, наскільки завзято мешканці міста почали зносити до спеціальних баків у торгових центрах власні речі. Більше про це – у наступному сюжеті.

1 листопада 2016, 16:57

Розпочався підрахунок голосів за проекти «Бюджету участі»

Розпочався підрахунок голосів за проекти «Бюджету участі». Вночі закінчився термін онлайн-голосування, відтак, вже зранку робоча група взялася за підбиття результатів. Для початку всі дані із паперових бюлетнів внесуть до електронної таблиці, а вже потім рахуватимуть голоси і визначатимуть проекти-переможці.

1 листопада 2016, 16:58