Архів новин за 6.10.2016

У селі Біологічному невідомі займалися незаконною вирубкою лісу

У селі Біологічному невідомі займалися незаконною вирубкою лісу. Об'єктом їхньої прискіпливої уваги стали дерева породи дуб. На «гарячому» поліцейські затримали сімох осіб, які завантажували до автомобіля вказані дерева.

6 жовтня 2016, 17:29

Реформи, що впроваджуються Міністерством юстиції, на Полтавщині швидко приживаються

Реформи, що впроваджуються Міністерством юстиції, на Полтавщині швидко приживаються. Напередодні Дня юриста очільниця управління юстиції в області Ірина Пашко розповіла, які нововведення відбулись у регіоні. Про стан розвитку Полтавщини в системі правоохоронної державної діяльності - далі в сюжеті.

6 жовтня 2016, 17:30

Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст

«Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст». У Полтавському перинатальному центрі сьогодні показово видавали свідоцтва про народження. Перші люди області особисто привітали новоспечених батьків, і таким чином прорекламували послугу Міністерства юстиції напередодні Дня юриста.

6 жовтня 2016, 17:31

У Полтаві школярі та студенти змагалися у легкоатлетичній естафеті

У Полтаві школярі та студенти змагалися у легкоатлетичній естафеті на призи газети «Полтавський вісник». Починаючи із 1948 року, цей спортивний захід є традиційним для нашого міста. Цього разу його вперше присвятили Дню захисника України.

6 жовтня 2016, 17:32

Полтавські рятувальники помітили пожежу раніше за господарів будівлі

Полтавські рятувальники помітили пожежу раніше за господарів будівлі. Потужний спалах та стовп чорного диму пожежники побачили з вікна частини Головного управління ДСНС у Полтавській області. Поруч у приватному секторі по вулиці Маршала Бірюзова палав дах. Надзвичайники самі почали телефонувати в інші частини та викликати колег. Виявилося, що загорання трапилось в одноповерховому гаражі. Полум'я за лічені секунди розгорілося так, що під загрозою опинилися розташовані неподалік житлові будинки. У приміщенні знаходилось кілька газових балонів та два автомобілі. «Мазду» встигли виштовхати практично неушкодженою.

6 жовтня 2016, 17:34

У полтавській психлікарні медики влаштували раллі

У полтавській психлікарні медики влаштували раллі на машинах. На території медзакладу провели перший обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги. 10 кращих команд перевіряли десятьма ситуаціями та оцінювали півсотні фахівців. Що довелося робити лікарям, і навіщо вони погодилися на випробування – бачили Інна Безугла та Євген Чорний.

6 жовтня 2016, 17:35

До Полтави приїхав керівник національного комітету «Інтеркультура»

До Полтави приїхав керівник національного комітету «Інтеркультура». Володимир Сорока у нашому місті планує провести низку лекцій для представників громадських організацій та звичайних полтавців, присвячених взаємодії культур та еко-культурі. Своїми планами він поділився на прес-конференції.

6 жовтня 2016, 17:53