Архів новин за 4.10.2016

Полтавщину фестивалить

Полтавщину фестивалить – цього тижня районами області із концертами їздить скрипаль Остап Шутко із родиною. Музичне сімейство, що виступає на сценах багатьох країн світу, обіцяє перевершити себе для полтавців. Коли їх чекати в нашому місті, та яку програму вони для нас підготували – на прес-конференції музикантів дізнавалися мої колеги.

4 жовтня 2016, 15:54

В обласній адміністрації порахували прогульників

В обласній адміністрації порахували прогульників. Фіхівці у справах дітей розповіли, скільки учнів не приступили до занять з нового навчального року. Причини відсутності, кажуть працівники служби у справах дітей, значно змінилися за останній рік. Хоча, натомість, полтавські діти менше стали порушувати закон та вчиняти злочини. Куди діваються діти, і чому не вчаться – дивіться далі.

4 жовтня 2016, 15:58

100 бійців батальйону особливого призначення вирушили на Схід

100 бійців батальйону особливого призначення вирушили на Схід. За традицією, проводжали правоохоронців від обласного управління національної поліції.

4 жовтня 2016, 16:02

75 полтавців підпадають під осінній призов

75 полтавців підпадають під осінній призов. На сьогоднішній день повістки вже отримали 33 з них. Днями відбулося засідання міської призовної комісії. Чому молоді люди нині бояться служити в армії, та які переваги держава надає працюючим призовникам – знає Крістіна Брігіда.

4 жовтня 2016, 16:03

Рятувальники проводять рейди підвальними приміщеннями

Рятувальники проводять рейди підвальними приміщеннями. Роблять це для того, аби попередити виникнення пожеж. Причини загорянь у підвалах роз'яснюють мешканцям багатоповерхівок. Чому саме у холодну пору року збільшується ризик виникнення пожеж у цих приміщеннях – дивіться у наступному сюжеті.

4 жовтня 2016, 16:07

Забиті каналізації: вина комунальників чи біда полтавців?

До нашої редакції зателефонували мешканці одного із міських будинків. Люди скаржаться на каналізацію, що виливається на прибудинкову територію, та комунальників, які не реагують на звернення. У проблемі розбиралася Олена Ляшенко.

4 жовтня 2016, 16:08

Ця зима Полтаву зненацька не застане

Ця зима Полтаву зненацька не застане. У місті нині триває активна підготовка до холодної пори року. Узгоджуються дії усіх підрозділів, перевіряється техніка, завозиться піщано-сольова суміш. Як проводиться ця робота на комунальних підприємствах Полтави, говорили на нараді у профільного заступника міського голови.

4 жовтня 2016, 16:10