Архів новин за 3.10.2016

Свято із запізненням

Свято із запізненням – через скорботні дні, пов'язані із вшануванням пам'яті подій у Бабиному Яру, поза увагою лишилися бібліотекарі. Вони 30 вересня відзначали своє професійне свято. У Полтаві працівників читалень привітали музиканти.

3 жовтня 2016, 16:48

У Полтаві відбувся Ярмарок сімейних цінностей

У Полтаві відбувся Ярмарок сімейних цінностей. На Театральній площі для дітей та дорослих влаштували справжній родинний відпочинок. Конкурси, ігри та майстер-класи чекали на малечу. Побували на ньому і наші журналісти.

3 жовтня 2016, 16:49

У Полтаві промоніторили ЦНАП

Більше половини із тисячі. На такий рівень оцінили роботу Полтавського міського центру надання адміністративних послуг. Фахівці Інституту аналітики та адвокації промоніторили діяльність організації, зібрали думки самих споживачів та надавачів, і розповіли журналістам, що треба робити, аби полтавцям можна було швидше і зручніше отримувати документи.

3 жовтня 2016, 16:50

Кущі коноплі на городі

Кущі коноплі на городі. На території свого домоволодіння один із мешканців Кременчуцького району вирощував наркотичні речовини. А на його горищі слідчі виявили 200 грамів вже готової марихуани. Подробиці – далі у випуску.

3 жовтня 2016, 16:51

Сергій Каплін відтепер офіційно представляє профспілки у Верховній Раді

Народний депутат України Сергій Каплін відтепер офіційно представляє профспілки у Верховній Раді. Таке рішення прийняли члени Федерації профспілок. Останні разом із нардепом Сергієм Капліним 20 жовтня вийдуть на мітинг за зниження тарифів та підвищення зарплат.

3 жовтня 2016, 16:52

28 років партнерства у різних галузях: від медицини до освіти

28 років партнерства у різних галузях: від медицини до освіти. Такий вигляд має співпраця між Полтавою та містами Фільдера. Основним напрямком залишається обмін учнівською молоддю. Німецькі школярі тільки-но повернулись з Полтави, а жителі духовної столиці готуються до німецької пригоди. Напередодні від'їзду відбулось підписання угоди про подальшу співпрацю між Полтавою та Німеччиною на ще 2 роки.

3 жовтня 2016, 16:53

У Полтаві прощалися з бійцем «Правого сектору» Вячеславом Литовченком

Велика втрата для українців. У Полтаві у понеділок в останню путь провели бійця Вячеслава Литовченка. Від ворожої кулі захисник з 17 резервної сотні добровольчого українського корпусу «Правий сектор» загинув наприкінці минулого тижня під Авдіївкою. Аби попрощатися із ним, до Полтави прямісінько з передової приїхало чимало побратимів із червоно-чорними прапорами. Натомість розчарувалися: до Собору віддати шану захисникові прийшли одиниці мирних полтавців.

3 жовтня 2016, 16:54